Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Barana

Słońce do 23 października tranzytuje przeciwległy znak Wagi, kierując uwagę na sprawy partnerstwa, wymuszając kompromisy nawet w sytuacji, kiedy wydaje się wam, że macie rację. Przez cały miesiąc w Wadze przebywa również Mars, władca waszego znaku oraz Merkury odpowiedzialny za komunikację, możliwość działania będzie więc ograniczona i zależna od innych osób. Najtrudniejsze dni nadejdą od 6 października, gdy dojdzie do nowiu Księżyca w Wadze w koniunkcji z Marsem, do 9 października, kiedy do Słońca i Marsa dołączy cofający się Merkury – powrócą wszystkie nierozwiązane sprawy, niedomówienia oraz kłamstwa, które ostatecznie doprowadzą do konfliktu w związkach, umowach i relacjach z klientami. Starajcie się zachować dystans, panujcie nad emocjami, nauczcie się ustępować, bo lepiej zachować związek, jeśli wam na nim zależy, niż udowadniać swoją rację.

Na poprawę rozmaitych stosunków możecie natomiast liczyć między 13 a 17 października, kiedy dostaniecie się pod wpływ przynoszącego powodzenie i szczęście trygonu Słońca z Jowiszem, wykorzystajcie ten czas na wspólną podróż zagraniczną, nawiązanie przyjaźni z obcokrajowcami, prawnikami lub nauczycielami, zwłaszcza że 20 października dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku, co może zaowocować sukcesem w kontaktach z innymi, pod warunkiem, że zdobędziecie się na kompromis. 23 października Słońce opuści przeciwległy znak Wagi i wkroczy do Skorpiona, kierując uwagę na zarządzanie wspólnymi finansami, zaczniecie się również intensywnie przygotowywać do obchodów Święta Zmarłych, koncentrując myśli na tych, co odeszli, co wybitnie podkreśli w ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Saturna.

Mars do 30 października przebywa w przeciwległym znaku Wagi, łatwo więc będziecie tracić cierpliwość w stosunku do partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych. Panować nad objawami agresji tak własnymi, jak i ze strony innych osób, powinniście szczególnie między 6 a 9 października. Między 16 a 21 października trygon Marsa do Jowisza pomoże wam osiągnąć sukcesy w edukacji, przyjaźni oraz sprawach międzynarodowych, jeśli zdobędziecie się na szczerość i znajdziecie porozumienie ponad podziałami, w przeciwnym wypadku kwadratura Marsa z Plutonem, pod wpływem której działać będziecie między 19 a 24 października, doprowadzi do bezwzględnej walki, z której nikt nie wyjdzie zwycięsko. 30 października Mars wkroczy do znaku Skorpiona, którym również włada, odzyskacie więc siłę i możliwość działania według własnej woli.

Wenus przebywa w Skorpionie do 7 października, w pierwszych dniach miesiąca utworzy sekstyl z Plutonem, stosunki miłosne i relacje partnerskie opierać się więc będą na konflikcie, przemocy, ale także namiętności, bo Wenus w tym układzie dysponuje magiczną siłą przyciągania. Kiedy Wenus przejdzie do znaku Strzelca sytuacja w związkach ulegnie poprawie, zwłaszcza między 11 a 15 października, gdy znajdzie się w sekstylu ze stabilizującym Saturnem. W ostatnim tygodniu miesiąca aspekty Wenus z Neptunem i Jowiszem zapowiadają nadmiar używek i nierealne oczekiwania, ale też wspaniałą rozrywkę i chwile pogodnego szczęścia.

Merkury przez cały miesiąc tranzytuje przeciwległy znak Wagi, ale do 18 października porusza się biegiem wstecznym, a to znaczy, że podąża w niewłaściwym kierunku, unikajcie więc w tym czasie zawierania długotrwałych zobowiązań, podpisywania umów i deklarowania przekonań, szczególnie takich, których nie jesteście całkowicie pewni. Nie jest to również czas na podejmowanie ważnych, życiowych decyzji. Pod wpływem silnych emocji wasz umysł pozostanie zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca, podczas kwadratury Merkurego retro z Plutonem oraz od 6 do 9 października, gdy znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i Marsem – próby znalezienia kompromisu mogą okazać się nieskuteczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *