Horoskop miesięczny na marzec 2023 dla Strzelca

Słońce tranzytuje znak Ryb do 20 marca, koncentrując uwagę na sprawach rodzinnych i domowych. 7 marca pełnia Księżyca w Pannie, w korzystnym aspekcie do nieprzewidywalnego Urana, wzbudzi emocje związane ze stanem zdrowia jednego z domowników lub niespodziewanym zleceniem zawodowym, wymagającym sporego, ale krótkotrwałego, nakładu pracy. Tego samego dnia Saturn, pierwsza z trzech potężnych planet, jakie w tym miesiącu zmienią znak, wejdzie do Ryb, w którym przebywać będzie przez następne trzy lata, powodując trudności i ograniczenia w układach domowych, ale też sprzyjając tworzeniu fundamentów życia rodzinnego, inwestowaniu w nieruchomości oraz zakładaniu firm. W dniach od 13 do 20 marca Słońce znajdzie się w koniunkcji z iluzorycznym Neptunem, w dniach 16-17 marca dołączy do nich zagubiony Merkury i wszystkie trzy planety utworzą napiętą kwadraturę z bojowym Marsem, nie będziecie przebierać w słowach broniąc swojej niezależności, ale też liczcie się z tym, że ktoś ostro was skrytykuje lub zmusi do intensywnego wysiłku w dziedzinach związanych z twórczym myśleniem i działaniem, możecie też mieć do czynienia z osobami chorymi lub uzależnionymi. 20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do życzliwego Barana, który zachęci do intensywnej aktywności w dziedzinach związanych z waszym hobby oraz dążeniem do tego, co sprawia przyjemność, energię skierujecie też na potrzeby dzieci, 21 marca nów Księżyca w Baranie może przynieść w najbliższym czasie rozpoczęcie nowego twórczego projektu. 23 marca dojdzie do niezwykle istotnego wydarzenia astrologicznego – po kilkunastoletnim pobycie w znaku Koziorożca Pluton po raz pierwszy wkroczy do życzliwego Wodnika, na razie na kilka miesięcy, ale zacznie powoli wprowadzać zmiany w najbliższym otoczeniu – w ciągu nadchodzących lat głębokiej transformacji ulegnie sposób komunikowania się, relacje z rodzeństwem oraz sąsiadami, mogą zdarzyć się też przeprowadzki.

W pierwszych dwóch dniach miesiąca Wenus utworzy koniunkcję z dobroczynnym Jowiszem w życzliwym Baranie, co zwiastuje sukcesy w dziedzinach kreatywnych, które odniesiecie wy sami lub wasze dzieci, możecie liczyć na popularność, nagrody, a nawet wygraną na loterii. Od 9 do 13 marca natomiast sekstyl Wenus do Marsa w przeciwległych Bliźniętach zapowiada ognisty romans, wzrost zainteresowania seksem, udane randki. 16 marca Wenus opuści przyjaznego Barana i wejdzie do znaku Byka, zyska jednak na mocy i możliwości działania, przyniesie korzyści w dziedzinie zdrowia oraz pracę sprawiającą przyjemność – już w dniach 17 – 19 marca, gdy utworzy trygon ze stabilizującym Saturnem, pozwoli uporać się z najbardziej wymagającymi zadaniami, natomiast w ostatnich dniach miesiąca koniunkcja z Uranem wywoła rewolucję zarówno w sposobie odżywiania, jak i funkcjonowania w relacjach z innymi ludźmi.

Mars jeszcze do 25 marca tranzytuje przeciwległy znak Bliźniąt, co może już być dla was bardzo męczące, bowiem odnosicie wrażenia, że wciąż ktoś was atakuje lub popędza do działania, najtrudniej będzie zapanować nad emocjami w dniach 16-17 marca, gdy Mars będzie aktywny w kontakcie ze Słońcem, Merkurym i Neptunem. 25 marca Mars wreszcie opuści Bliźnięta i wejdzie do wrażliwego Raka, jest w tym znaku jednak słaby, dlatego stosunki w rodzinie w ciągu najbliższych miesięcy mogą pozostawiać wiele do życzenia, zwłaszcza w zakresie zarządzania wspólnymi finansami. W ostatnich dniach marca trygon Marsa do Saturna ułatwi jednak remonty lub inwestycje w nieruchomości.

W pierwszych dniach miesiąca koniunkcja Merkurego z Saturnem utrudni komunikację oraz porozumienie z rodzeństwem lub sąsiadami, jednak już 2 marca wieczorem Merkury opuści Wodnika i wejdzie do znaku Ryb, w którym jest nie tylko na wygnaniu, ale też w upadku, dlatego trudno mu realizować swój potencjał – oznacza to, że do 19 marca powinniście ograniczyć wypowiadanie się na tematy wymagające rzetelnej wiedzy, skoncentrujcie się raczej na doznaniach duchowych, artystycznych lub twórczych, poruszających wyobraźnię, szczególnie między 11 a 13 marca, gdy Merkury znajdzie się w sekstylu z odkrywczym Uranem. 19 marca Merkury zawita do życzliwego Barana, zaczniecie myśleć o swoim hobby i potrzebach dzieci, chętnie wybierzecie się w podróż, do czego zachęci koniunkcja Merkurego z Jowiszem, do której dojdzie 28 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *