Horoskop miesięczny na marzec 2022 dla Panny

 Słońce przebywa w przeciwległych Rybach do 20 marca, co skieruje uwagę na relacje międzyludzkie i sprawy partnerskie. Już 2 marca dojdzie do nowiu Księżyca w tym znaku, w korzystnych aspektach z Jowiszem i Uranem, pierwszy tydzień miesiąca zaowocuje kontaktami z obcokrajowcami oraz przyjaciółmi z zagranicy, wiele Panien zaangażuje się w pomoc humanitarną dla uciekinierów z terenów objętych działaniami wojennymi na Ukrainie. Połączenie Słońca z Jowiszem do 8 marca przyniesie wam także popularność, natomiast koniunkcja Słońca z Neptunem, pod wpływem której pozostaniecie od 11 do 15 marca, może wywołać trochę chaosu, wasza empatia wzrośnie jednak jeszcze bardziej i gotowi będziecie do większych poświęceń.

Pełnia Księżyca, do której dojdzie 18 marca, wzbudzi ekstremalne emocje i uświadomi jasno czym dysponujecie, co możecie ofiarować a gdzie przebiega granica ofiarności. Między 16 a 20 marca będziecie dysponować dużą siłą i determinacją, do czego przyczyni się sekstyl Słońca do Plutona, możecie mieć kontakt z ludźmi, którzy wiele przeszli. 20 marca Słońce opuści przeciwległy znak Ryb i wkroczy do zapalczywego Barana, kierując uwagę na sprawy związane z zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi.

Merkury, władca waszego znaku, do 10 marca tranzytuje znak Wodnika, co wzmocni zdolność planowania i wpłynie pozytywnie na relacje z podwładnymi, jedynie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, możecie napotkać trudności ze strony osób starszych lub konserwatywnych. 10 marca Merkury wejdzie do przeciwległego znaku Ryb i pozostanie w nim do 27 marca, w tym czasie korzystne okaże się zaangażowanie w działalność charytatywną lub twórczą, warto uruchomić wyobraźnię oraz intuicję, szczególnie od 16 do 18 marca, gdy Merkury znajdzie się w sekstylu do Urana, powiedzie się działalność skierowana na realizację potrzeb innych ludzi, nie jest to natomiast właściwy czas na podejmowanie strategicznych, osobistych decyzji, ponieważ Merkury w znaku Ryb jest bardzo słaby.

Między 19 a 22 marca koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyjać będzie podróżom i kontaktom z obcokrajowcami oraz prawnikami, natomiast zejście się Merkurego z Neptunem od 23 do 25 marca może doprowadzić wręcz do paraliżu umysłowego, spotkacie się z osobami zagubionymi, niezorganizowanymi, chorymi lub uzależnionymi, uważajcie więc na informacje, jakie do was dochodzą, bo mogą okazać się niespójne a nawet kłamliwe. 27 marca Merkury opuści przeciwległy znak Ryb i wejdzie do impulsywnego Barana, wzrośnie szybkość myślenia i decyzyjność, szczególnie w zakresie zarządzania wspólnymi dobrami.

Wenus z Marsem w ścisłym aspekcie tranzytują życzliwy znak Koziorożca, do 6 marca pozostając pod wpływem pożądliwego Plutona, związki niektórych Panien osiągną temperaturę wrzenia, pojawi się silna namiętność, połączona z zazdrością, może to mieć wpływ na osoby zaangażowane emocjonalnie w krótkotrwały, ale intensywny romans. 6 marca obydwie planety zmienią znak i przejdą do zdystansowanego Wodnika, do 9 marca pozostaną jednak w bliskim aspekcie, wydarzenia pierwszej dekady miesiąca mogą odbić się na zdrowiu niektórych Panien, szczególnie między 17 a 25 marca, kiedy najpierw Wenus a następnie Mars znajdą się w napiętym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem – niektóre wasze oczekiwania nie zostaną spełnione a zbudowane na kruchych podstawach wyobrażenia legną w gruzach. Ostatnie dni miesiąca, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z zachowawczym Saturnem, przyniosą wrażenie wyobcowania, mogą pojawić się problemy z kręgosłupem, jeśli nie zadbacie o siebie w wystarczający sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *