Horoskop miesięczny na marzec 2022 dla Lwa

Do 20 marca Słońce przebywa w znaku Ryb, kierując energię na zarządzanie wspólnymi finansami, pierwszy tydzień miesiąca okaże się znaczący dla waszej przyszłości i możliwości korzystania ze zgromadzonych dóbr, ponieważ już 2 marca wieczorem dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Jowiszem i w sekstylu do Urana, pojawią się więc nieoczekiwane możliwości powiększenia stanu posiadania, uzyskania kredytu lub spłaty zobowiązań. Pod wpływem tej konfiguracji pozostaniecie co najmniej do 6 marca, natomiast między 11 a 15 marca, podczas koniunkcji Słońca z Neptunem, mogą zrealizować się niektóre wasze marzenia, uważajcie jednak na to, aby za bardzo nie oderwać się od rzeczywistości, bo łatwo będzie popaść w nałogi.

Pełnia Księżyca w znaku Panny, do której dojdzie 18 marca, wpłynie na emocje związane ze stanem posiadania. Między 16 a 20 marca sekstyl Słońca do Plutona doda wam siły, to dobry moment na rozpoczęcie każdego rodzaju terapii. 20 marca Słońce opuści znak sennych Ryb i wkroczy do życzliwego Barana, co rozbudzi was energetycznie i skieruje uwagę na sprawy międzynarodowe, podróże zagraniczne oraz możliwości podniesienia kwalifikacji i poszerzenia horyzontów.

Wenus i Mars w tandemie wędrują przez znak Koziorożca od dłuższego czasu i pozostaną w tym układzie przez pierwszą dekadę miesiąca, a nawet dłużej. Do 6 marca koniunkcja obydwu planet z Plutonem zmusi do zaangażowania się w pracę, wymagającą wytrwałości i siły fizycznej, jeśli nie zachowacie ostrożności i nie uszanujecie ograniczeń swojego organizmu, może się to odbić negatywnie na zdrowiu. 6 marca zarówno Wenus, jak i Mars wejdą do przeciwległego znaku Wodnika, co może rozbudzić was emocjonalnie, nabierzecie ochoty na seks, zaczniecie przyciągać do siebie osoby o zmiennym usposobieniu. Między 17 a 25 marca relacje międzyludzkie ulegną zintensyfikowaniu, ponieważ najpierw Wenus a następnie Mars, utworzą bardzo napięty aspekt z rewolucyjnym i nieprzewidywalnym Uranem, nastąpią gwałtowne zmiany w relacjach zarówno osobistych, przyjacielskich, jak i biznesowych, niektóre związki przejdą głęboki kryzys. Od 26 do 30 marca koniunkcja Wenus z Saturnem w przeciwległym znaku Wodnika może wywołać poczucie osamotnienia.

Merkury do 10 marca tranzytuje znak Wodnika, w którym jest mocny, już w pierwszych dniach miesiąca koniunkcja Merkurego z Saturnem zmusi do poważnych, a nawet smutnych refleksji na temat przemijania, niektóre Lwy ogarną poważne obawy o swoje bezpieczeństwo, będzie na to miała wpływ oczywiście sytuacja na Ukrainie. Od 10 do 27 marca Merkury w Rybach wzbudzi zainteresowanie inwestycjami, nie zapominajcie jednak, że jest w tym znaku bardzo słaby, zbierajcie więc informacje, ale decyzje podejmujcie po 27 marca, kiedy wejdzie do życzliwego Barana.

Między 16 a 18 marca sekstyl Merkurego do Urana sprawi, że pojawi się okazja na niewielkie zyski. W dniach 19 – 22 marca, podczas  koniunkcji Merkurego z Jowiszem, warto robić plany wakacyjne i zainwestować w podróże zagraniczne, natomiast koniunkcja Merkurego z Neptunem, pod wpływem której pozostaniecie od 23 do 25 marca, sprawi, że umysł ogarną nierealne oczekiwania, uważajcie, bo możecie więcej stracić niż zyskać, osoby o skłonnościach do uzależnień powinny w tych dniach trzymać się z daleka od używek – jedynie twórcy i artyści oraz osoby działające charytatywnie mogą liczyć na korzyści i przypływ siły twórczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *