Horoskop miesięczny na marzec 2021 dla Wodnika

Słońce do 20 marca przebywa w znaku Ryb, kierując uwagę na osobiste finanse, macie więc szansę na poprawę sytuacji materialnej. Szczególnie korzystne okażą się dni między 9 a 15 marca, kiedy zarówno Słońce, jak i Wenus, znajdą się w koniunkcji z tajemniczym Neptunem, a nów Księżyca podkreśli i wzmocni znaczenie tej konfiguracji. Staniecie się też w tym czasie bardzo twórczy i natchnieni, artyści mają szansę na swoje „5 minut” a osoby zakochane przeżyją romantyczne chwile. Między 15 a 20 marca natomiast sekstyl obu planet do Plutona w Koziorożcu pozwoli uregulować zobowiązania, sięgnąć po kredyt, mądrze zainwestować otrzymane pieniądze.

20 marca Słońce opuści znak natchnionych Ryb i wkroczy do życzliwego Barana, dzień później podąży za nim Wenus. Obie planety znajdą się w koniunkcji pod koniec miesiąca, znaczenia nabiorą związki przyjaźni, zwłaszcza w okolicach 28 marca, gdy w znaku Wagi dojdzie do pełni Księżyca, emocje wzbudzą relacje z sąsiadami, rodzeństwem, życiowymi partnerami lub przyjaciółmi. Sekstyl Słońca i Wenus do Saturna w waszym znaku umocni i ugruntuje związki z osobami starszymi, mającymi wpływ na waszą karierę.

Merkury przebywa w waszym znaku do 16 marca, możecie w pełni więc korzystać z jego darów, takich jak (między innymi) sprawny intelekt, szybkie i właściwe podejmowanie decyzji, dobra komunikacja, sprawny marketing i odpowiedni PR. Już między 3 a 7 marca nadarzy się okazja, aby przekazać swoje poglądy i upodobania. Niektóre Wodniki osiągną w tym wysoki poziom, bowiem koniunkcja Merkurego z Jowiszem w waszym znaku przyniesie dobre wiadomości i pozwoli osiągnąć wymierne sukcesy, zarówno w dziedzinie nauczania, jak i nawiązania kontaktów międzynarodowych.

16 marca Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Ryb, gdzie straci sporo możliwości sprawnego działania, wprowadzając niepewność i sprzeczne decyzje, szczególnie finansowe, pozwoli jednak osobom twórczym oraz artystom skorzystać z intuicji i duchowego prowadzenia. Na wydatki uważajcie między 21 a 25 marca, bo z jednej strony pojawią się niespodziewane dodatkowe środki, z drugiej strony będziecie mieć skłonność do ich nadmiernego wydawania. W ostatnich dniach miesiąca unikajcie podejmowania ważnych życiowych decyzji, ponieważ Merkury znajdzie się w koniunkcji ze skłonnym do manipulacji Neptunem.

Wenus do 21 marca, przebywając w znaku Ryb i towarzysząc Słońcu, wpłynie pozytywnie na finanse a także wzmocni poczucie własnej wartości. Już w pierwszych dniach miesiąca możecie spodziewać się zyskownych niespodzianek, kiedy 3 marca Wenus znajdzie się w sekstylu z Uranem, władcą waszego znaku. Możliwe też staną się w tym czasie nagłe zauroczenia i przemijające romanse. Po 21 marca Wenus straci na sile, ponieważ w znaku Barana jest na wygnaniu, jednak koniunkcja Wenus ze Słońcem wzmocni jej działanie między 25 a 28 marca, możecie więc liczyć na przychylność ze strony najbliższego otoczenia.

Mars 4 marca opuści znak Ryb i wkroczy do życzliwych Bliźniąt, aktywność skierujecie na działalność twórczą oraz przekazywanie innym swojej wiedzy. Najbardziej skuteczni okażecie się między 20 a 24 marca, kiedy Mars utworzy korzystny aspekt z Saturnem w waszym znaku, utrwalicie swoje osiągnięcia i zbudujecie zawodową pozycję.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *