Horoskop miesięczny na marzec 2021 dla Ryb

Słońce opromienia was swoją energią do 20 marca, goszcząc w waszym znaku,  macie więc przed sobą korzystny i pełen sukcesów okres, który warto wykorzystać pod każdym względem, zwłaszcza że Słońcu towarzyszy pełna powabu i radości Wenus. Ryby szukające swojej drugiej połowy mają szansę w tym miesiącu ją znaleźć, osoby w stałych związkach rozwiną swoją zdolność kochania i wzniosą ją na wyższy poziom, wszystkich ogarną uczucia wyższe i chęć dzielenia się miłością, szczególnie między 9 a 15 marca, kiedy najpierw Słońce, a następnie Wenus utworzą koniunkcję z przebywającym w waszym znaku Neptunem.

Nów Księżyca, do którego dojdzie 13 marca, zapowiada uczuciowy zawrót głowy, poczujecie się kochani i potrzebni, osoby zajmujące się twórczością mają szansę na rozwój talentów i możliwość skorzystania z intuicji oraz podpowiedzi Muz, Ryby szukające swojej duchowej ścieżki właśnie teraz ją odnajdą. Między 15 a 20 marca sekstyl Słońca i Wenus do Plutona w Koziorożcu wprowadzi łyżkę dziegciu do tej beczki miodu, ale da szansę na uzyskania poważania wśród przyjaciół lub w grupie osób, z którymi wiążą was wspólne zainteresowania.

20 marca Słońce, a następnego dnia również Wenus opuszczą wasz znak i wkroczą do Barana, kierując uwagę na sytuacje finansową. Wenus w Baranie co prawda nie czuje się najlepiej, ale koniunkcja ze Słońcem podczas pełni Księżyca w Wadze, do której dojdzie 28 marca, pozwoli odzyskać to, co straciliście, a sekstyl obu planet do Saturna ułatwi uzyskanie niezbyt wielkiego, ale stałego dochodu.

Wenus w waszym znaku do 21 marca poprawi samopoczucie, doda seksapilu i wdzięku, przyciągnie do was osoby zakochane. Już między 2 a 4 marca, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu z Uranem, możecie nagle i niespodziewanie zakochać się lub spotkać na swej drodze osobę, która doceni wasze osiągnięcia. Później, między 9 a 20 marca, będzie już tylko lepiej. Po 21 marca Wenus w znaku Barana poprawi finanse.

Merkury do 16 marca tranzytuje znak Wodnika, w którym jest mocny, warto więc w tym okresie zaplanować wszystko, co zamierzacie zrealizować w najbliższym czasie. Już między 3 a 7 marca koniunkcja Merkurego z Jowiszem zapłodni wasz umysł, skłaniając do zapisania błyskotliwych pomysłów, jakie przyjdą wam do głowy. 16 marca Merkury wkroczy do waszego znaku, zaczniecie więcej myśleć o sobie, zadaniach jakie was czekają, staniecie się bardziej mobilni i komunikatywni. Między 21 a 25 marca wpadną wam do głowy wspaniałe pomysły, ale sposób, w jaki je przekażecie, nie wszystkim się spodoba. Pod koniec miesiąca koniunkcja Merkurego z Neptunem w waszym znaku sprawi, że staniecie się mocno uduchowieni i empatyczni, ale jednocześnie podatni na manipulację, zastanówcie się więc dwa razy, zanim podejmiecie ważną decyzję, bo możecie popełnić błąd.

Mars 4 marca zmieni znak i wkroczy do Bliźniąt, aktywność skierujecie na sprawy rodzinne. Między 20 a 24 marca, kiedy Merkury w waszym znaku znajdzie się w trygonie z Saturnem w Wodniku, pchniecie do przodu swoją karierę.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *