Horoskop miesięczny na marzec 2020 dla Panny

Słońce do 20 marca tranzytuje przeciwległy znak Ryb sprawiając, że sprawy umów i partnerstwa staną się najważniejsze. W pierwszych dniach miesiąca Merkury retro ustawi się w sekstylu do Urana a Wenus w kwadraturze do Saturna – niektóre Panny urodzone między 18 a 23 września doświadczą trudności w związkach, rozwiązaniem poprawy stosunków okaże się szczera rozmowa i ujawnienie spraw do tej pory „zamiatanych pod dywan”. Pozostałe Panny mają szansę spotkać osobę dawno niewidzianą i odnowić przyjaźń lub współpracę.

9 marca dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku, a następnego dnia Merkury w Wodniku powróci do biegu prostego – dni miedzy 8 a 11 marca obfitować będą w silne emocje, ponieważ pełni towarzyszyć będzie koniunkcja Słońca z Neptunem oraz Wenus z Uranem, zdarzyć się może dosłownie wszystko – duchowe objawienie, nieoczekiwana podróż, miłość „od pierwszego wejrzenia”, wygrana na loterii, rozpoczęcie nauki, dobrze zdane egzaminy lub inne wydarzenia, które zmienią bieg dotychczasowej codzienności.

Okres od 11 do 16 marca okaże się twórczy i pełen okazji do wykorzystania, to również właściwy czas, aby zastosować prozdrowotną lub odchudzającą dietę. Sekstyle Marsa do Neptuna oraz Słońca do Plutona zabarwią każdą relację i znajomość odcieniem namiętności, a czasem nawet przymusu, powinno was to zachęcić do intensywnego działania w kierunku osiągnięcia wspólnego celu, zwłaszcza dotyczącego przyszłości waszych dzieci.

16 marca Merkury powróci ruchem prostym do przeciwległego znaku Ryb, staniecie się bardziej twórczy i pełni wyobraźni, skłonni do podważenia wcześniejszych przekonań. Dla Panien zaangażowanych w szeroko pojętą twórczość artystyczną cały miesiąc okaże się niezwykle znaczący. 20 marca Słońce opuści przeciwległy znak Ryb i wkroczy do Barana, podkręcając energię i zachęcając do finansowych inwestycji. 

22 i 23 marca dojdzie do dwóch wyjątkowo korzystnych aspektów – Merkury utworzy sekstyl z Uranem, a Wenus z Neptunem, wpadniecie na znakomite pomysły, spędzicie wieczory pełne romantycznych i niezapomnianych chwil.

Trzecia dekada marca minie pod znakiem koniunkcji pełnych energii planet w przyjaznym Koziorożcu, które w ostatnich dniach miesiąca ustawią się w trygonie do Wenus – w wielu sercach zrodzi się miłość i namiętność trudna do opanowania, pojawią się twórcze i ekscytujące wydarzenia, wasze dzieci zaczną radykalne zmiany w swoim życiu. 
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.