Horoskop miesięczny na marzec 2020 dla Lwa

Do 20 marca Słońce tranzytuje znak Ryb, możecie więc odczuwać lekkie osłabienie i nadmierną uczuciowość oraz skłonność do wzruszeń. Szczególnie w czasie pierwszych 5 dni marca, podczas kwadratury Wenus do Saturna, wasz nastrój ulegnie pogorszeniu, kręgosłup, zwłaszcza u ludzi starszych, zacznie dokuczać.

Jak tylko Wenus opuści znak Barana i wkroczy do Byka, zaznaczy się ożywienie w sprawach zawodowych, między 8 a 11 marca dojdzie do szeregu aspektów, które postawią was na na nogi, tak że zapomnicie o wiosennym przesileniu. Podczas pełni Księżyca w znaku Panny, której towarzyszyć będą koniunkcje Wenus z Uranem i Słońca z Neptunem, a dojdzie do niej 9 marca, emocje sięgną szczytu, ponieważ macie szansę na zdobycie dodatkowych środków finansowych – bez względu na to, czy pochodzić będą ze zdobytej dotacji, kredytu, wygranej lub ekstra premii, sprawią wiele radości i wzbudzą ekscytację.

10 marca Merkury zmieni bieg na prosty, poprawiając każdy rodzaj komunikacji i pozwalając podejmować trafne decyzje. Szczególnie korzystne okażą się dni między 11 a 16 marca, kiedy Słońce utworzy sekstyle z Jowiszem i Plutonem w Koziorożcu – aspekty te dodatkowo podkreślają szansę na realizację oczekiwań, związanych z pracą, nauką i podróżami, cieszyć się będziecie niespożytą energią, a osoby borykające się z problemami zdrowotnymi trafią wreszcie na właściwych lekarzy i odpowiednią terapię. Zmiany w pracy wyjdą wam na dobre, a relacje z podwładnymi wejdą w decydującą fazę, postawicie na profesjonalizm i znajdziecie wsparcie oraz posłuch wśród współpracowników.

20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do życzliwego Barana, dając wam szansę na rozwinięcie skrzydeł. W ostatniej dekadzie miesiąca Mars, Jowisz i Pluton utworzą koniunkcję w znaku Koziorożca, takie skumulowanie energii może odbić się na zdrowiu, starajcie się nie przekraczać własnych ograniczeń.

22 marca Saturn wkroczy do przeciwległego znaku Wodnika i utworzy sekstyl ze Słońcem,a 31 marca dołączy do niego Mars, Lwy urodzone jeszcze w lipcu mogą spotkać na swej drodze osobę, która okaże się nieprzejednana, urzędnicy i osoby starsze staną się przyczyna problemów, trzeba będzie zastosować podstęp i dyplomację – na pomoc przyjdą korzystne aspekty Wenus do Jowisza i Plutona.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.