Horoskop miesięczny na maj 2024 dla Wagi

Słońce do 20 maja przebywa w Byku, kierując uwagę na zabezpieczenie wspólnego stanu posiadania i pozyskiwanie środków ze spadków, darowizn oraz innych form finansowania, już w okolicach 8 maja, kiedy dojdzie do nowiu Księżyca w sekstylu do Saturna, ma szansę rozpocząć się okres, który ustabilizuje waszą sytuację. Między 11 a 15 maja koniunkcja Słońca z Uranem zaowocuje oryginalną inwestycją lub zdobyciem funduszy, na jeszcze większe zyski możecie liczyć od 16 do 20 maja, gdy Słońce w koniunkcji z Jowiszem znajdzie się w harmonijnym aspekcie z Neptunem, marzenia mają szansę się urzeczywistnić. 20 maja Słońce wkroczy do życzliwych Bliźniąt i do 24 maja pozostanie w trygonie do Plutona, co wpłynie pozytywnie na relacje międzynarodowe i podróże, studentom przyniesie dobre wyniki egzaminów, chociaż nie obejdzie się bez wysiłku. 26 maja Jowisz, planeta dobrostanu i ekspansji, zawita do życzliwych Bliźniąt, otwierając przed wami drzwi do owocnej nauki i podróży zagranicznych, chociaż nie jest zbyt mocna w tym znaku, stworzy wiele możliwości, ważne żeby nie zagubić się w ich obfitości i wybierać mądrze te, które mają szanse się urzeczywistnić.

Wenus, władczyni waszego znaku, przebywa do 23 maja w Byku, gdzie jest bardzo silna i wspiera wasz stan posiadania, jednak w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w napiętym aspekcie z zaborczym Plutonem, trzeba będzie się zmierzyć z próbą zawłaszczenia lub przemocy psychicznej. Od 12 do 14 maja pozostaniecie pod wpływem sekstylu Wenus do Saturna, co was uchroni przed beztroską i naiwnością, warto oprzeć się o to, co pewne i daje gwarancję bezpieczeństwa, natomiast między 17 a 19 maja Wenus w koniunkcji z Uranem skonfrontuje uczucia z tym, co trudno przewidzieć, niektóre Wagi z dnia na dzień ulegną zakochaniu, które spadnie na nich jak „grom z jasnego nieba”, inne zaangażują się w oryginalna działalność artystyczną. Dni od 21 do 23 maja mogą okazać się znaczące nie tylko dla miłosnych zawirowań, ale również dla ważnych inwestycji, gdy Wenus utworzy koniunkcje z Jowiszem i sekstyl z marzycielskim Neptunem. 23 maja Wenus zawita do życzliwych Bliźniąt, do 27 maja pozostając w harmonijnym aspekcie z Plutonem, życie towarzyskie nabierze blasku, pojawi się namiętność a także potrzeba głębokich twórczych doznań oraz podróży zagranicznych.

Mars przez cały miesiąc przebywa w przeciwległym Baranie, co intensyfikuje wszelkie relacje, szczególnie osobiste, zwłaszcza w pierwszym tygodniu miesiąca, gdy Mars ustawi się w sekstylu do Plutona, z determinacją sięgniecie po to, czego pragniecie, uważajcie jednak, aby nie przesadzić, bo to bardzo silna energia, która może kogoś przestraszyć.

Merkury do 15 maja tranzytuje przeciwległego Barana, czeka was więc wiele spotkań, rozmów, umów i negocjacji. 15 maja Merkury wejdzie do Byka i od 16 do 18 maja pozostanie w kwadraturze do Plutona, co może wywołać falę niezbyt przyjemnych wspomnień. 28 maja Merkury ustawi się w sekstylu do Saturna, trzeba będzie zająć się jakimś pilnym zleceniem, natomiast w okolicach 31 maja, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z wybuchowym Uranem, niektóre plany ulegną nagłej zmianie, co może doprowadzić do frustracji.

Sposoby na złe oko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *