Horoskop miesięczny na maj 2024 dla Panny

Przez większość miesiąca będzie na was miał wpływ festiwal planet, tranzytujących życzliwego Byka – Słońce przebywa tam do 20 maja, Wenus do 23 maja a dobroczynny Jowisz do 26 maja, natomiast Merkury zawita do Byka 15 maja, jest to wiec czas, w którym całą energię skierujecie na rozwój nauki, podróże zagraniczne i stosunki międzynarodowe, wszystko to wzbogacające umysł, stan posiadania i poczucie własnej wartości. W okolicach 8 maja nów Księżyca w Byku w sekstylu do stabilizującego Saturna w przeciwległych Rybach pozwoli rozpocząć nowy projekt w długoterminowej współpracy. Między 11 a 15 maja koniunkcja Słońca z wywrotowym Uranem zrewolucjonizuje wasze podejście do nauki, niektóre Panny z dnia na dzień zdecydują się na „last minute” i wyjadą za granicę. Od 16 do 20 maja pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Słońca z Jowiszem w sekstylu do Neptuna, to okazja, aby wybrać się w podróż marzeń. 20 maja Słońce opuści życzliwego Byka i wkroczy do Bliźniąt, w trygonie do Plutona pozostanie do 24 maja, rzucicie się w wir pracy, wymagającej dużego zaangażowania. 26 maja Jowisz, planeta ekspansji i dobrobytu, opuści życzliwego Byka i wkroczy do Bliźniąt, rozpoczynając rok, w którym wasza kariera może ruszyć do przodu, pod warunkiem, że nie będziecie „łapać zbyt wielu srok za ogon”.

Merkury, władca waszego znaku, do 15 maja przebywa w znaku Barana, pomagając podejmować odważne decyzje, związane z zarządzaniem wspólnymi finansami. 15 maja Merkury zawita do życzliwego Byka, umysł więc powędruje w kierunku zdobywania wiedzy i doświadczeń, związanych z podróżami i międzynarodowymi kontaktami, w dniach 16 – 18 maja pozostaniecie pod wpływem kwadratury Merkurego do Plutona, pojawi się więc rodzaj przymusu, któremu będziecie musieli stawić czoło. 28 maja Merkury utworzy harmonijny aspekt z Saturnem w opozycyjnych Rybach, łatwo więc dojdziecie do porozumienia z osobami starszymi, poważnymi i konsekwentnymi, na których można polegać. W okolicach 31 maja, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z wywrotowym Uranem, czeka was wiele zmian i stresów, zwłaszcza w trakcie podróży lub na egzaminach.

W pierwszym tygodniu miesiąca Wenus utworzy napięty aspekt z pożądliwym Plutonem, co może doprowadzić do wybuchu zazdrości w relacjach osobistych lub zawodowych, nadmiar cukru i przyjemności okaże się destrukcyjny dla zdrowia, między 12 a 14 maja natomiast, gdy Wenus znajdzie się w sekstylu do Saturna, osiągnięcie porozumienie nawet z najbardziej opornymi i trudnymi osobami. Od 17 do 19 maja Wenus w koniunkcji z Uranem sprzyja krótkotrwałym romansom oraz znajomościom zawieranym przez internet. W dniach 21 – 23 maja Wenus w koniunkcji z Jowiszem i w sekstylu do Neptuna zapewni ekscytujące i romantyczne przeżycia podczas podróży zagranicznych, studenci mogą liczyć na taryfę ulgową na egzaminach. 23 maja Wenus zmieni znak i wejdzie do Bliźniąt, do 27 maja pozostanie w harmonijnym aspekcie do Plutona, w związkach zaiskrzy, pojawi się namiętność i potrzeba erotycznych doznań.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje znak Barana, kierując aktywność na odważne inwestycje, zwłaszcza w pierwszym tygodniu maja, gdy utworzy harmonijny aspekt z potężnym Plutonem, niektóre Panny zmierzą się też w tym czasie z traumatycznymi przeżyciami, które będzie można uzdrowić.

Sposoby na złe oko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *