Horoskop miesięczny na maj 2024 dla Raka

Słońce do 20 maja przebywa w życzliwym Byku, również Jowisz, planeta obfitości i dobrobytu, tranzytuje jeszcze do 26 maja ten znak, warto więc wykorzystać dobroczynne działanie planet, zwłaszcza w zakresie rozwoju przyjaźni i przebywania w otoczeniu osób, które mogą okazać się istotne dla waszej przyszłości. W dniach 5 – 9 maja Słońce w sekstylu do stabilizującego Saturna skłoni do zatroszczenia się o rozwój kariery oraz podnoszenia kwalifikacji, nów Księżyca, do którego dojdzie 8 maja, zapowiada początek nowej przyjaźni, które ma szansę przekształcić się w trwałą znajomość, również dni od 11 do 15 maja, gdy Słońce znajdzie się w koniunkcji z wybuchowym Uranem, obfitować będą w zaskakujące i nieoczekiwane wydarzenia towarzyskie. Szczególnie korzystne dla nauki i zagranicznych podróży w gronie przyjaciół okażą się dni między 16 a 20 maja, gdy Słońce znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem i w sekstylu do marzycielskiego Neptuna. 20 maja Słońce opuści życzliwego Byka, wkroczy do Bliźniąt i do 24 maja pozostanie w harmonijnym aspekcie z potężnym Plutonem, może to być okres, w którym poczujecie się szczególnie wyczerpani energetycznie, dobrze wam zrobi odpoczynek, najlepiej za granicą, z dala od zgiełku, w kontakcie ze sobą, pracując nad uzdrowieniem traum. 26 maja Jowisz, planeta ekspansji i obfitości opuści życzliwego Byka i zawita do znaku Bliźniąt, przygotowując was przez cały rok do momentu, w którym zawita do waszego znaku, co nastąpi 9 czerwca 2025 roku.

Wenus do 23 maja tranzytuje życzliwego Byka, otwierając was na miłość, którą macie szansę spotkać w gronie przyjaciół, jednak w pierwszych dniach miesiąca, gdy utworzy napięty aspekt z zaborczym Plutonem, możecie stać się podatni na uwiedzenie, pojawi się zazdrość i chęć zawłaszczenia, pozostańcie więc ostrożni wobec pojawiających się uczuć. W dniach 12 – 14 maja natomiast, gdy Wenus ustawi się w sekstylu do poważnego Saturna, możecie liczyć na stały i odpowiedzialny związek. Między 17 a 19 maja Wenus w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem sprawi, ze serce nieoczekiwanie mocniej zabije, macie też szansę nawiązać niecodzienne przyjaźnie. W dniach 21 – 23 maja spodziewajcie się romantycznych uniesień i poczucia spełnienia marzeń, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem i w sestylu do idealizującego Neptuna. 23 maja Wenus opuści przyjaznego Byka i wejdzie do Bliźniąt, staniecie się bardziej skryci w wyrażaniu uczuć, zwłaszcza między 24 a 27 maja, gdy Wenus utworzy trygon z namiętnym Plutonem.

Mars przez cały miesiąc przebywa w walecznym Baranie, gdzie jest wyjątkowo mocny i sprawczy, całą aktywność skierujecie na działania zawodowe, które okażą się wymagające, zwłaszcza w pierwszym tygodniu maja, gdy Mars utworzy harmonijny aspekt z Plutonem, kiedy więc inni będą celebrować długi majowy weekend, wy skierujecie energię na rozwój kariery.

W pierwszej połowie miesiąca głowę zaprzątać wam jeszcze będą sprawy zawodowe, ale po 15 maja, gdy Merkury zawita do życzliwego Byka, staniecie się bardzie komunikatywni i skłonni ro rozwoju życia towarzyskiego, jedynie w dniach 16 – 18 maja, gdy Merkury utworzy kwadraturę z Plutonem, zachowajcie dystans do własnych myśli, będziecie bowiem mieli tendencję do czarnowidztwa. 28 maja Merkury utworzy sekstyl z wyważonym Saturnem, co sprzyja podejmowaniu decyzji dotyczących dalszego kształcenia, natomiast 31 maja koniunkcja Merkurego z nieprzewidywalnym Uranem wywróci wszystkie koncepcje do góry nogami.

Sposoby na złe oko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *