Horoskop miesięczny na maj 2024 dla Koziorożca

Słońce przebywa w życzliwym Byku do 20 maja wzmacniając kreatywność i twórcze aspiracje, kierując uwagę na potrzeby dzieci, 8 maja dojdzie do nowiu Księżyca w tym znaku w sekstylu do stabilizującego Saturna, władcy waszego znaku, to dobry moment na rozpoczęcie twórczego projektu, wymagającego konkretnego, długotrwałego działania, niektóre Koziorożce zdecydują się na zakup nieruchomości z myślą o przyszłości dzieci. W dniach 11 – 15 maja koniunkcja Słońca z zaskakującym Uranem postawi was w sytuacji, kiedy trzeba będzie podjąć szybkie decyzje, zwłaszcza dotyczące dzieci lub swojego hobby, niektórym Koziorożcom zabraknie cierpliwości i awantura gotowa, czas jednak sprzyja działaniom niecodziennym i oryginalnym. Między 16 a 20 maja, gdy Słońce znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem w życzliwym Byku i obie planety utworzą sekstyl z inspirującym Neptunem, macie szansę zabłysnąć twórczym projektem, rozpocząć wymarzoną edukację lub wybrać się w podróż marzeń, warto te dni dobrze wykorzystać, bo 20 maja Słońce a 26 maja, po rocznym pobycie, także szczodry Jowisz opuszczą przyjaznego Byka. Od 20 do 24 maja Słońce w Bliźniętach utworzy sekstyl z Plutonem w Wodniku, czas pomyśleć o spłacie zobowiązań, nie zabraknie wam motywacji do intensywnej pracy. 26 maja Jowisz zagości w Bliźniętach, jest tam jednak na wygnaniu, jego dobroczynna energia może więc zostać w nadchodzącym roku zmarnowana na wiele rozpoczętych, ale nie dokończonych projektów.

Wenus w życzliwym Byku w pierwszych dniach miesiąca ustawi się w kwadraturze do potężnego Plutona, co wprowadzi finansowe napięcie, pozwolicie sobie na coś, na co was na razie nie stać, ale sprawi wiele przyjemności. Od 12 do 14 maja Wenus w sekstylu do Saturna sprzyja dobrym sąsiedzkim relacjom oraz wszelkim twórczym inicjatywom, w które trzeba włożyć sporo pracy, ale zapewnią osiągnięcie celu. Między 17 a 19 maja Słońce w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem może przynieść niektórym Koziorożcom miłość od pierwszego wejrzenia, ale też zakończenie krótkiego romansu, osoby planujące ciążę właśnie teraz mogą liczyć na szczęśliwy moment, spełnienie długo wyczekiwanych marzeń może nastąpić w dniach 21 – 23 maja, gdy Wenus utworzy jednocześnie koniunkcję z dobroczynnym Jowiszem i sekstyl z natchnionym Neptunem. 23 maja Wenus opuści przyjaznego Byka i wejdzie do Bliźniąt, od 24 do 27 maja pozostanie w trygonie do pożądliwego Plutona, co wznieci żar namiętności, zwłaszcza w relacjach opartych na korespondencji i słownym flircie.

Mars przebywa w Baranie przez cały miesiąc, generując dużo energii i motywacji do działania, zwłaszcza w pierwszym tygodniu maja, gdy utworzy harmonijny aspekt z Plutonem w Wodniku, to dobry moment na wszelkie prace naprawcze i remontowe w domu.

Merkury do 15 maja tranzytuje znak Barana, myśli więc krążyć będą wokół potrzeb domowników. W dniach 16 – 18 maja Merkury w życzliwym Byku utworzy kwadraturę z Plutonem, zobowiązania finansowe, zwłaszcza wobec dzieci oraz fundusze potrzebne na działania twórcze spędzą wam sen z powiek. 28 maja Merkury utworzy harmonijny aspekt z Saturnem, władcą waszego znaku, to właściwy moment na podejmowanie zrównoważonych decyzji dotyczących przyszłości i kariery, 31 maja natomiast Merkury w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem może sprawić, że w wyniku stresu powiecie o jedno słowo za dużo.

Sposoby na złe oko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *