Horoskop miesięczny na maj 2024 dla Byka

Dla osób ze Słońcem lub innymi osobistymi planetami w Byku to będzie wyjątkowy miesiąc i ostatni moment, aby wykorzystać dobroczynny wpływ ekspansyjnego Jowisza, który już 26 maja opuszcza wasz znak i wkracza do Bliźniąt. W okolicach 8 maja, podczas nowiu Księżyca w waszym znaku w harmonijnym aspekcie do Saturna, macie szansę rozpocząć nowy etap w życiu, który przyniesie stabilizację, ale nie od razu, najpierw trzeba będzie pogodzić się z czekającymi was zmianami, które w niektórych przypadkach mogą nawet wywrócić jakieś dziedziny życia do góry nogami – przyczyni się do tego koniunkcja Słońca z rewolucyjnym Uranem, pod wpływem której pozostaniecie od 11 do 15 maja. Między 16 a 20 maja Słońce, zanim opuści wasz znak, znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem i obie planety utworzą sekstyl z marzycielskim Neptunem – dla niektórych osób będzie to czas, w którym mają szansę zrealizować swoje marzenia, zwłaszcza o zagranicznych podróżach, również decyzja o wyborze studiów okaże się trafiona, możecie nawiązać relacje z obcokrajowcami lub wyjechać do innego kraju, w każdym razie te tematy będą was absorbować, tam skierujecie swoją energię. 20 maja Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Bliźniąt, uwaga powędruje w stronę zabezpieczenia finansów, nie zabraknie wam motywacji zwłaszcza w dniach od 20 do 24 maja, gdy pozostaniecie pod wpływem trygonu Słońca do Plutona. 26 maja Jowisz opuści wasz znak i wejdzie do Bliźniąt, ale nadal będziecie odczuwać jego zbawienny wpływ na finanse, które powinny się poprawić, chociaż możecie zacząć wydawać pieniądze w sposób rozrzutny.

Przez większość miesiąca, do 23 maja, Wenus przebywa w waszym znaku, warto ten czas wykorzystać do rozwoju relacji międzyludzkich, wzmocnienia poczucia własnej wartości oraz zdobycia tego, na czym wam zależy. W pierwszych dniach miesiąca Wenus, władczyni waszego znaku, utworzy napięty aspekt z pożądliwym Plutonem, za wszelką cenę będziecie dążyć do zaspokojenia swoich pragnień, uważajcie, aby nie „wylać dziecka z kąpielą”. Między 12 a 14 maja, gdy Wenus utworzy harmonijny aspekt ze stabilizującym Saturnem, uda się wam osiągnąć konsensus pomiędzy tym, czego pragniecie a tym, co możliwe do osiągnięcia, warto skorzystać ze wsparcia wypróbowanych przyjaciół. Między 17 a 19 maja Wenus znajdzie się w koniunkcji z wywrotowym Uranem, niektóre Byki strzała Amora ugodzi prosto w serce, pojawi się okazja, aby osiągnąć coś, czego zawsze pragnęliście, ale trzeba ją łapać „w locie”, bo szybko przeminie. Na spełnienie marzeń możecie liczyć w dniach 21 -23 maja, gdy Wenus utworzy koniunkcję z dobroczynnym Jowiszem i sekstyl z romantycznym Neptunem. 23 maja Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Bliźniąt, trzy dni później podąży za nią Jowisz, obie planety zaczną wspierać wasz stan posiadania, zwłaszcza w dniach 24 – 27 maja, gdy Wenus utworzy harmonijny aspekt z potężnym Plutonem.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Barana, co nie jest dla was korzystne, generuje bowiem emocje, które będziecie tłumić, stresujące sytuacje mogą sprawić, że wyrwą się spod kontroli a reagując impulsywnie narobicie sobie ukrytych wrogów, zwłaszcza w pierwszym tygodniu maja, gdy Mars utworzy sekstyl z energetycznym Plutonem.

15 maja Merkury, planeta komunikacji, wejdzie do waszego znaku, rozpoczynając okres, w którym będziecie skłonni do podejmowania życiowych decyzji, do 18 maja jednak, kiedy pozostanie pod wpływem kwadratury z Plutonem nie róbcie nic na siłę, bo to się nie opłaci. Pod koniec miesiąca, 28 maja, Merkury utworzy sekstyl z Saturnem a 31 maja koniunkcje z rewolucyjnym Uranem, niektóre Byki podejmą nieoczekiwanie decyzje, które wpłyną znacząco na ich przyszłość, inne wybiorą się w nieoczekiwaną podróż.

Sposoby na złe oko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *