Horoskop miesięczny na luty 2023 dla Strzelca

Słońce tranzytuje życzliwego Wodnika do 18 lutego, wspierając komunikację, działalność intelektualną, kontakty z najbliższym otoczeniem, sąsiadami a także rodzeństwem. 5 lutego dojdzie do pełni Księżyca w przyjaznym Lwie, nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie towarzyszyła jej napięta kwadratura z wybuchowym Uranem w Byku oraz kwadratura Wenus z Marsem – emocje wzbudzą sprawy zdrowotne oraz nieoczekiwane wydarzenia związane ze zleceniem, jakiego się podjęliście. Wiadomości z zagranicy również okażą się elektryzujące a relacje partnerskie nabiorą konfliktowego charakteru. Między 14 a 18 lutego natomiast koniunkcja Słońca z Saturnem ograniczy komunikację, poczujecie się uwiązani w jakiejś sytuacji, wymagającej czasu i uwagi, sprawy zawodowe okażą się bardziej niż zwykle wymagające. 18 lutego Słońce opuści przyjaznego Wodnika i wejdzie do rozkojarzonych Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym uwaga powędruje do wnętrza, pojawi się też konieczność zaopiekowania się domownikami. Nów Księżyca w uduchowionych Rybach, do którego dojdzie 20 lutego, zapowiada nowy etap w życiu rodziny.

Wenus w Rybach przebywa do 20 lutego, a ponieważ jest w tym znaku silna, rozwinie swoje najlepsze cechy, takie jak zdolność do bezinteresownej miłości, oddanie i czułość, będziecie mieli okazję je uzewnętrznić między 6 a 10 lutego, kiedy znajdzie się w sekstylu do nieprzewidywalnego Urana, aspekt przyniesie też możliwość uzyskania dodatkowego zlecenia o charakterze artystycznym, które można wykonać w domu. Od 13 do 17 lutego, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z Neptunem w Rybach, warto medytować, tworzyć, rozwijać w sobie miłość wyższą, ofiarność i chęć pomocy, ponieważ jest to układ wyjątkowo sprzyjający rozwojowi duchowemu i artystycznemu. Między 17 a 20 lutego sekstyl Wenus do Plutona zapowiada większe przelewy pieniężne, możliwa jest spłata długów lub finansowych zobowiązań. 20 lutego Wenus opuści ofiarne Ryby i wejdzie do życzliwego Barana, tracąc wiele ze swojej mocy, o komfort życia i przyjemności trzeba będzie zawalczyć, ale randki i romanse będą na porządku dziennym.

Mars w przeciwległych Bliźniętach nadal stymuluje do działania, możecie odnieść wrażenie, że bez przerwy ktoś was pogania lub czegoś od was oczekuje, pamiętajcie, że nie da się wszystkich zadowolić.

Merkury w surowym Koziorożcu przebywa do 11 lutego, zachęcając do oszczędnego gospodarowania energią, zarówno finansową, jak i umysłową, ale między 5 a 8 lutego, kiedy utworzy sekstyl z intuicyjnym Neptunem, trochę sobie odpuścicie racjonalność i poddacie się wewnętrznemu prowadzeniu. Od 9 do 11 lutego koniunkcja Merkurego z Plutonem skłoni do poważnych rozmyślań i zachęci do spłaty zobowiązań lub przeciwnie – rozliczeń z osobami, które są wam coś winne. 11 lutego Merkury wkroczy do życzliwego Wodnika, co wpłynie pozytywnie na komunikację pod każdym względem, szczególnie między 16 a 20 lutego, gdy utworzy korzystny aspekt z dobroczynnym Jowiszem, władcą waszego znaku. Od 20 do 23 lutego natomiast sprzeczne aspekty z Uranem i Marsem wzbudzą kontrowersje, w powstałym nieporozumieniu lub nerwowej sytuacji wykażecie się asertywnością i zdecydowaniem w komunikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *