Horoskop miesięczny na luty 2023 dla Byka

Słońce przebywa w znaku Wodnika do 18 lutego, zachęcając do intensywnej pracy i rozwoju kariery. W pierwszym tygodniu miesiąca, między 3 a 7 lutego, czeka was duży wysiłek, a nawet zawodowy kryzys, kiedy Słońce utworzy napięty aspekt z wybuchowym Uranem w waszym znaku, emocje spotęguje pełnia Księżyca w Lwie, do której dojdzie 5 lutego, zwłaszcza że towarzyszyć jej będzie kwadratura rządzącej waszym znakiem Wenus do popędliwego Marsa – między przyjaciółmi lub partnerami może dojść do spięć na temat pieniędzy, pośpiech w niczym wam nie pomoże, starajcie się nabrać dystansu do pojawiających się problemów, bo za chwilę miną bez śladu. Praca i obowiązki zawodowe staną się wyjątkowo wyczerpujące między 14 a 18 lutego, kiedy Słońce znajdzie się w koniunkcji z wymagającym Saturnem. 18 lutego Słońce wkroczy do życzliwych Ryb, rozpoczynając miesiąc pełen twórczych aktywności i przyjacielskich spotkań, to również właściwy czas na rozwój talentów artystycznych – rozpoczęcie nowego projektu lub obiecującej przyjaźni wyznaczy nów Księżyca, do którego dojdzie 20 lutego.

Wenus w życzliwych Rybach przebywa do 20 lutego, a ponieważ jest w tym znaku bardzo mocna możecie spodziewać się rozwoju przyjaźni a także miłosnych i twórczych uniesień. W okolicach pełni dadzą o sobie znać napięcia damsko-męskie, sprawy finansowe okażą się stresujące, ale już od 7 do 9 lutego sekstyl Wenus do zaskakującego Urana pozwoli się cieszyć przychylnością przyjaciół oraz osób, podzielających wasze zainteresowania, Byki poszukujące swojej drugiej połówki mogą ją spotkać na towarzyskiej imprezie. Romantycznie, ale też zwodniczo, zrobi się między 13 a 17 lutego, gdy Wenus utworzy koniunkcję z marzycielskim Neptunem, natomiast w dniach od 17 do 20 lutego sekstyl Wenus do potężnego Plutona rozbudzi pożądanie, ale pozwoli zobaczyć ciemną stronę spraw i ludzi, którym oddaliście serce. 20 lutego Wenus wkroczy do gorliwego Barana, tracąc wiele ze swej mocy, trudno będzie uzyskać coś za pomocą wdzięku, o więcej spraw, w tym o pieniądze i miłość, trzeba będzie zawalczyć.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Bliźniąt, stymulując sprawy finansowe, generując coraz większe wydatki, ostrożność zachowajcie w okolicach pełni Księżyca w Lwie, do której dojdzie 5 lutego, bo negocjacje okażą się ostre i stresujące.

Merkury do 11 lutego tranzytuje życzliwy znak Koziorożca, skupiając myśli na sprawach zawodowych, wpływając na edukację i kontakty międzynarodowe, od 5 do 8 lutego znajdzie się w sekstylu do marzycielskiego Neptuna, co pozwoli podejmować decyzje kierując się intuicją oraz wyobraźnią, natomiast między 9 a 11 lutego, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, staniecie się bardzo pragmatyczni, starajcie się nie ulegać presji, jaką ktoś zechce na was wywrzeć. 11 lutego Merkury wejdzie do Wodnika, gdzie będzie mógł zrealizować swój potencjał, pomysłowość i kreatywność wykorzystajcie w pracy zawodowej, szczególnie między 16 a 20 lutego, kiedy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z dobroczynnym i hojnym Jowiszem. Dni między 20 a 23 lutego mogą być nerwowe, będziecie bowiem myśleć i działać zbyt szybko pod wpływem trygonu Merkurego z Marsem, co wywoła nadmierny stres, na co wskazuje kwadratura Merkurego do Urana w waszym znaku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *