Horoskop miesięczny na luty 2021 dla Byka

Słońce oraz nagromadzenie planet w znaku Wodnika do 18 lutego działa na was stymulująco, warto ten czas wykorzystać na budowanie kariery. Pojawią się okazje do pokazania swego potencjału, chociaż miesiąc będzie obfitował w wydarzenia, które wprowadzą radykalne zmiany do waszych spraw zawodowych. Sytuacja okaże się zmienna szczególnie od 12 do 24 lutego, podczas napiętej kwadratury Saturna w Wodniku do Urana w waszym znaku – macie szansę uwolnić się od ograniczeń i wszystkiego, co hamowało wasz rozwój, pod warunkiem, że zaakceptujecie nieuchronne zmiany, a wręcz rewolucję, pozbawiającą was przyzwyczajeń i nawyków, które przestały już wam służyć. Niektóre Byki zbuntują się przeciwko pracodawcom oraz osobom mającym władzę lub uzurpującym sobie prawo do decydowania w ich sprawach – jest to energia przypominająca demonstracje kobiet walczących o swoje prawa.

W waszym znaku przebywają najbardziej radykalne i skłonne do walki planety – Uran i Mars, oraz dodatkowo Lilith, symbolizująca zbuntowaną kobiecość i chociaż Byk jest znakiem stałym, spokojnym, niechętnym zmianom, to kiedy poczuje się zaatakowany i doprowadzony do ostateczności, potrafi wybuchnąć z niezwykłą siłą, tak też osoby ze Słońcem w Byku mogą być w tym miesiącu wyjątkowo aktywne. Kwadratura Merkurego z Marsem między 9 a 11 lutego może was skłonić do bardzo radykalnych wypowiedzi,  znaczący okaże się też nów Księżyca w znaku niezależnego Wodnika, do którego dojdzie 11 lutego. 18 lutego Słońce opuści Wodnika i wkroczy do przyjaznych Ryb, staniecie się więc bardziej uduchowieni, spokojniejsi i skłonni do rozwoju przyjaźni. Pełnia Księżyca w pracowitej Pannie, do której dojdzie 27 lutego, w połączeniu z korzystnym układem planet, rozbudzi nowe zainteresowania i zachęci do nawiązania interesujących znajomości.

Wenus do 25 lutego przebywa w znaku Wodnika, aktywizując sferę zawodową i skłaniając do szukania zarobku oraz miłości i przyjaźni w miejscu pracy. Między 4 a 9 lutego Wenus znajdzie się w koniunkcji z Saturnem i w kwadraturze do przebywającego w waszym znaku Urana, czeka was więc zawodowe „trzęsienie ziemi”, zachowajcie spokój, bo sytuacja ulegnie poprawie między 9 a 14 lutego, gdy Wenus utworzy koniunkcję z dobrotliwym Jowiszem i wszędobylskim Merkurym. Od 17 do 22 lutego natomiast pozostaniecie pod wpływem kwadratury Wenus z Marsem w waszym znaku, co jest dobrą wiadomością dla osób zakochanych, bo wzbudza pasję i pożądanie, pozostałe osoby jednak mogą odczuwać dyskomfort i napięcie związane z nagłą potrzebą natychmiastowej realizacji swoich pragnień. Po 25 lutego, gdy Wenus znajdzie się w przyjaznych Rybach, poczujecie się znacznie bardziej komfortowo.

Merkury od 1 do 21 lutego cofa się, niektóre spotkania mogą być przekładane, trudno się też będzie dogadać w sprawach zawodowych, zwłaszcza między 9 a 11 lutego, podczas kwadratury Merkurego z Marsem. Unikajcie też podpisywania umów, jeśli chcecie aby doszły do skutku. Ciekawe spotkania i propozycje zawodowe czekają was między 12 a 16 lutego, gdy Merkury utworzy koniunkcję najpierw z Wenus a następnie Jowiszem, powrócą do was propozycje kontynuacji rozpoczętych wcześniej projektów. Po 21 lutego, gdy Merkury zmieni bieg na prosty, łatwiej będzie o nawiązanie ciekawej współpracy.

Mars w waszym znaku nieustannie was stymuluje i skłania do zwiększenia aktywności, pomimo ograniczeń związanych z pandemią. Najwięcej osiągniecie w ostatnim tygodniu miesiąca, pobijecie własne rekordy i pokonacie ograniczenia, w czym pomoże trygon Marsa do potężnego Plutona.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Jeden komentarz do “Horoskop miesięczny na luty 2021 dla Byka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *