Horoskop miesięczny na luty 2021 dla Barana

Słońce do 18 lutego przebywa w przyjaznym znaku Wodnika, nie zabraknie wam więc energii i chęci do zabawy, życie towarzyskie nabierze blasku, zwłaszcza że w znaku tym przebywa wiele innych planet, w tym Jowisz, Saturn, Merkury oraz powabna Wenus. Ożywi się również działalność społeczna, zaangażujecie się w rewolucyjne przemiany, których nie brak w dzisiejszych czasach. Znaczących światowych i krajowych wydarzeń spodziewajcie się szczególnie między 12 a 24 lutego, podczas kwadratury Saturna z Uranem, kiedy dojdzie do załamania struktur i trzeba się będzie przyzwyczaić do nowych zasad, co wpłynie na naturę waszych przyjaźni i odbije się na finansach. Niektóre Barany zmienią środowisko, zakończą wieloletnie znajomości, otworzą się na całkiem nowe przyjaźnie. Zmieni się sposób zarabiania pieniędzy, w niektórych przypadkach okaże się, że czas się przebranżowić, zmienić zawód lub firmę, nie warto trzymać się tego, co stare, bo już nie powróci, sytuacja zmierza do rewolucyjnych przemian, do których trzeba się przystosować.

11 lutego nów Księżyca w Wodniku, któremu towarzyszy koniunkcja Wenus z Jowiszem oraz kwadratura Merkurego z Marsem, sprzyja przeprowadzeniu odważnych i oryginalnych przedsięwzięć, warto przemyśleć swoje cele i priorytety oraz powrócić do porzuconych pomysłów, unikajcie jednak podejmowania nagłych nieprzemyślanych decyzji przynajmniej do 21 lutego, dopóki Merkury porusza się biegiem wstecznym. 18 lutego Słońce opuści życzliwego Wodnika i wkroczy do Ryb, skłaniając do odpoczynku i wycofania się z nadmiernej aktywności. 27 lutego natomiast pełnia Księżyca w znaku pracowitej Panny, w połączeniu z pozytywnymi aspektami z Uranem i Węzłami Księżycowymi, otworzy przed wami drzwi do nowej kariery, niektóre Barany przeniosą na stałe biznes do internetu.

Mars nadal przebywa w znaku powolnego Byka, co spowalnia aktywność, ograniczając ją do walki o przetrwanie lub zdobycze materialne, ale między 10 a 16 lutego, kiedy utworzy sekstyl z Neptunem, zachęci was do uruchomienia rezerw, tak energetycznych, jak i finansowych. Między 17 a 22 lutego Mars znajdzie się w kwadraturze do Wenus, skutecznie więc zawalczycie o nowe opłacalne znajomości i przyjaźnie. Między 22 a 27 lutego trygon Marsa do Plutona pomoże odzyskać to, co straciliście w okresie nasilenia pandemii lub skłoni do bezwzględnej walki o utracone wpływy.

Merkury w życzliwym Wodniku cofa się od 1 do 21 lutego, unikajcie w tym czasie zakupu sprzętu elektronicznego i starajcie się ważne decyzje odłożyć na późniejszy termin. Do waszego życia mogą powrócić starzy przyjaciele, z którymi przestaliście utrzymywać kontakt, szczególnie między 12 a 14 lutego. Od 21 lutego, kiedy Merkury ruszy do przodu, możecie być pewni swoich decyzji.

Wenus do 25 lutego przebywa w towarzyskim i zbuntowanym Wodniku, zanim zagości w Rybach – miłości więc szukajcie w stowarzyszeniach, grupach wsparcia oraz wśród przyjaciół. Między 4 a 9 lutego Wenus w koniunkcji z Saturnem i w kwadraturze do Urana zapowiada trudności finansowe i rozczarowanie wobec niektórych znajomych, ale za to od 9 do 14 lutego, w czasie koniunkcji z Jowiszem i Merkurym, pozwoli poznać osoby prominentne, które udzielą wam wsparcia w trudnych chwilach.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *