Horoskop miesięczny na luty 2020 dla Wodnika

Słońce w waszym znaku przebywa do 19 lutego, napełniając energią i stymulując rozwój w każdej dziedzinie. Do 3 lutego, dopóki również Merkury przebywa w Wodniku, warto podejmować strategiczne decyzje, szczególnie finansowe, bo jednocześnie Wenus w Rybach tworzy korzystne aspekty do Saturna i Plutona w Koziorożcu. 3 lutego Merkury przejdzie do Ryb, rozpocznie się więc ruch w finansach, poczujecie się pewnie i zaczniecie wydawać pieniądze na przyjemności oraz na wszystko, co rozwija twórczo i artystycznie.

Pierwszy tydzień miesiąca okaże się szczególnie dobry zarówno dla stanu waszego konta jak i dla miłości oraz wszelkich działań o charakterze twórczym. 7 lutego Wenus opuści romantyczny znak Ryb i wkroczy do życzliwego Barana, sprawy uczuć zejdą na dalszy plan. 9 lutego dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym znaku Lwa, która wzbudzi silne emocje, poruszające umysł i serce.

16 lutego Mars opuści przyjaznego Strzelca i wkroczy do Koziorożca, uważajcie na ukrytych wrogów, bo chociaż ich nie widzicie, oni działają na waszą niekorzyść, nie powinniście jednak się tym przejmować, bo druga połowa miesiąca otworzy przed wami szeroko drzwi do sukcesu, pojawią się propozycje zawodowe, konto zapełni się – wszystko za sprawą sekstylu Jowisza do Neptuna, który uściśli się między 18 a 23 lutego.

18 lutego Merkury w Rybach wejdzie w ruch wsteczny, w którym pozostanie do 10 marca, uważajcie na pieniądze, bo możecie je stracić nie tylko kupując niepotrzebne rzeczy, ale także w wyniku pomyłki albo wprost oszustwa. Starajcie się nie robić w tym czasie większych inwestycji, natomiast spłacajcie długi i uporządkujcie rachunki.

19 lutego Słońce opuści was znak, wkroczy do Ryb i utworzy sekstyl zarówno z Marsem, jak i Uranem, co spotęguje ruch w finansach, otworzą się wam oczy na osoby, które was wykorzystują, dostrzeżecie jasno każdą nieuczciwość i nadużycie.

23 lutego nów Księżyca w Rybach pozwoli uniezależnić się finansowo, dni miedzy 23 a 25 lutego miną pełne napięcia, uważajcie szczególnie 25 lutego, kiedy Mars w Koziorożcu utworzy koniunkcję z Południowym Węzłem Księżycowym, ukryci wrogowie okażą się wyjątkowo zjadliwi i niebezpieczni. Nie ulegajcie presji w ostatnich dniach miesiąca, ktoś zechce zmusić was do zmian, których nie akceptujecie.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *