Horoskop miesięczny na luty 2020 dla Koziorożca

Słońce w Wodniku do 19 lutego skupi uwagę na sprawach finansowych, pojawią się nagłe wydatki, jak również niespodziewane zyski. Wenus w sekstylu do Plutona i Saturna w waszym znaku pozwoli na początku miesiąca, dzięki odważnym decyzjom, ustabilizować na długo sytuację materialną. Merkury 3 lutego zmieni znak, wkroczy do Ryb i do 7 lutego utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem, pobudzając umysł, sprzyjając dobrym pomysłom i krótkim podróżom. 7 lutego również Wenus zmieni znak, opuści życzliwe Ryby i wkroczy do wojowniczego Barana, sprawy zarówno uczuciowe, jak i finansowe, wymagać będą wzmożonej aktywności i osobistego zaangażowania.

9 lutego nów Księżyca w Lwie wywoła niepokój i podkręci emocje związane z domowym budżetem, ktoś może zacząć „zaglądać wam do kieszeni” i rozliczać zarobki.

16 lutego do waszego znaku zawita bojowy Mars, staniecie się mocno asertywni i gotowi walczyć o swoją przyszłość. W drugiej połowie miesiąca sekstyl Jowisza w waszym znaku do Neptuna w Rybach pomoże zrealizować marzenia i między 18 a 23 lutego stworzy szansę poznania osób, piastujących wysokie społeczne pozycje, które w przyszłości okażą się przydatne dla rozwoju kariery.

18 lutego Merkury w Rybach zmieni bieg na wsteczny i będzie się cofał aż do 10 marca, unikajcie w tym czasie podróży lub załóżcie od razu, że nie pozwolicie wyprowadzić się z równowagi, gdy coś pójdzie nie tak – zgubicie drogę, odwołają lot, spóźnicie się na umówione spotkanie, ktoś się pomyli i wyśle dokument z błędami lub zepsuje się samochód.

19 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do życzliwych Ryb, poczujecie się lepiej, zwłaszcza że Słońce w ostatniej dekadzie miesiąca tworzyć będzie sekstyl zarówno z Marsem w waszym znaku, jak i Uranem w Byku – pojawi się szansa na wykazanie się kreatywnością, pomysłowością i dobrą organizacją, wiele będzie się działo, staniecie się aktywni, widoczni i przedsiębiorczy, to jest wasz czas, wiec go nie zmarnujcie na puste i nic nie znaczące przepychanki, tylko śmiało realizujcie swoje zamierzenia. Niektórym Koziorożcom kwadratura Jowisza do Wenus między 20 a 26 lutego podkręci ambicje, nie zapominajcie, że najbardziej bolesny jest upadek z wysokiego konia.

Nów Księżyca w Rybach, do którego dojdzie 23 lutego, wyznaczy początek nowego projektu, w którym liczyć się będzie dobra komunikacja. Panujcie nad gniewem i negatywnymi emocjami w okolicach 25 lutego, kiedy Mars w waszym znaku utworzy koniunkcję z Południowym Węzłem Księżycowym. Ostatnie dni miesiąca wiązać się mogą z przeciwdziałaniem przemocy lub mobbingiem, o czym ostrzega kwadratura Wenus do przebywającego w waszym znaku Plutona.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.