Horoskop miesięczny na listopad 2023 dla Byka

Słońce tranzytuje przeciwległy znak Skorpiona do 22 listopada, kierując energię na relacje międzyludzkie i problemy partnerów, które w tym okresie możecie uznać za priorytetowe. W pierwszych dniach miesiąca Słońce ustawi się w opozycji do Jowisza w waszym znaku, co zmotywuje do nawiązania kontaktów ważnych dla waszej przyszłości a także do zdobywania wiedzy i uzyskania dobrobytu, do którego dążycie. Bardzo nerwowo może się zrobić w okolicach 13 listopada, kiedy dojdzie do nowiu Księżyca w przeciwległym Skorpionie w opozycji do rewolucyjnego Urana w waszym znaku, niektóre Byki postanowią z dnia na dzień zmienić swoje życie, zmotywowane przez partnera życiowego lub biznesowego, w związkach może dojść do rozstań lub zmieni się system wzajemnych zależności. Między 15 a 22 listopada Słońce znajdzie się w koniunkcji z zadziornym Marsem, obydwie planety utworzą najpierw trygon z marzycielskim Neptunem a następnie sekstyl z transformującym Plutonem – taka energia wpłynie silnie na wasz stosunek do partnerów życiowych lub biznesowych, od was zależy czy deklarację zmiany i poprawy błędów uznacie za dobrą monetę, niektóre Byki poczują się zmuszone do działania i zaakceptowania zmian, co jest wyjątkowo trudne dla przedstawicieli tego znaku. 22 listopada Słońce wkroczy do znaku Strzelca i od razu znajdzie się w napiętym aspekcie z surowym Saturnem, co odbije się niekorzystnie na wspólnych finansach, ktoś odmówi wam dotacji lub kredytu, trzeba się będzie ograniczyć w wydatkach. 27 listopada pełnia Księżyca w Bliźniętach rozbudzi emocje związane ze stanem posiadania.

W pierwszych dniach miesiąca, dokładnie 3 listopada, Wenus znajdzie się w opozycji do zwodniczego Neptuna, dwa dni później w sekstylu do wymagającego Plutona – Byki zakochane mogą rozczarować się do obiektu swoich uczuć, nie zawsze opakowanie odzwierciedla zawartość, to doświadczenie jednak uaktywni asertywność i wzmocni poczucie własnej wartości. 8 listopada Wenus opuści życzliwą Pannę i wejdzie do Wagi, nabierze jednak mocy i możliwość konstruktywnego działania, wpłynie to korzystnie na zdrowie, poprawią się też warunki pracy, zwłaszcza między 14 a 16 listopada, gdy Wenus znajdzie się w harmonijnym aspekcie z Merkurym.

Mars w przeciwległym Skorpionie do 24 listopada skłoni was do intensywnej aktywności w uzdrawianiu ważnych relacji, nie będzie to jednak łatwe, bo partner może wydawać się wam zbyt niecierpliwy, a nawet agresywny, szczególnie silnie odczujecie to w dniach 9 – 13 listopada, gdy Mars znajdzie się w opozycji do buntowniczego Urana w waszym znaku, w niektórych związkach może nawet dojść do zerwania. Między 15 a 24 listopada Mars w koniunkcji ze Słońcem znajdzie się w harmonijnych aspektach z Neptunem i Plutonem, to szansa na wielką transformację, sami powinniście zadecydować czy odpowiada wam sposób, w jaki jesteście traktowani. 24 listopada Mars opuści przeciwległego Skorpiona i wejdzie do Strzelca, niektóre Byki odetchną z ulgą i odzyskają spokój, aktywność skierujecie na zarządzanie wspólnym stanem posiadania, zwłaszcza że w dniach od 24 do 27 listopada kwadratura Marsa do Saturna sprawi, że pojawią się bariery i trudności, jakich nie przewidzieliście.

4 listopada może być trudnym dniem, ponieważ Merkury w przeciwległym Skorpionie ustawi się w opozycji do Urana w waszym znaku, co okaże się frustrujące, niektórym Bykom nerwy mogą odmówić posłuszeństwa i powiedzą o jedno słowo za dużo. Od 7 do 9 listopada Merkury znajdzie się w harmonijnych aspektach do Neptuna i Plutona, co sprzyja przeprowadzeniu planów według zasady „nie możesz być Lwem, bądź lisem”. 10 listopada Merkury opuści opozycyjny znak Skorpiona i wejdzie do Strzelca, tracąc wiele ze swej mocy, od razu też znajdzie się w kwadraturze do ograniczającego Saturna, jakaś relacja z przyjacielem natrafi na blokady, we wspólnych finansach pojawią się braki. W okolicach 27 listopada, podczas pełni Księżyca, gdy Merkury utworzy napięty aspekt ze zwodniczym Neptunem, unikajcie podejmowania finansowych decyzji, bo możecie popełnić błąd, którego będziecie potem żałować.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *