Horoskop miesięczny na listopad 2023 dla Bliźniąt

Słońce w znaku Skorpiona przebywa do 22 listopada, skłaniając do dbałości o zdrowie, wpływa też na warunki w pracy, które w tym miesiącu mogą ulec radykalnej zmianie. W pierwszych dniach miesiąca pozostaniecie pod wpływem opozycji Słońca do Jowisza, co powinno wpłynąć pozytywnie na zdrowie, pod warunkiem, że zainwestujecie w dobrą terapię. 13 listopada dojdzie do nowiu Księżyca w Skorpionie w opozycji do rewolucyjnego Urana, jakaś diagnoza może okazać się zaskakująca i zmienić wasze spojrzenie na sposób, w jaki podchodzicie do zdrowia, lekarzy i służby zdrowia, w pracy pojawi się zaskakujące zlecenie, które rozwali codzienny grafik. Jeszcze bardziej energetycznie będzie między 15 a 22 listopada, gdy Mars znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i obydwie planety utworzą najpierw trygon do Neptuna a następnie sekstyl do Plutona, aktywność wzrośnie i z zaangażowaniem zajmiecie się w pracy działaniami twórczymi, trzeba jednak będzie wykazać się kreatywnością i jednocześnie asertywnością, aby pokonać konkurencję, dla sportowców będzie to czas intensywnych treningów, natomiast osoby zmagające się jakimiś chorobami mogą odczuć wzrost dolegliwości, ale jednocześnie znajdą skuteczny sposób, aby się ich pozbyć. 22 listopada Słońce wkroczy do przeciwległego Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym powinniście większą uwagę poświęcić życiowym partnerom, jednak w dniach 22 – 25 listopada kwadratura Słońca do Saturna wprowadzi napięcie w relacjach, zarówno biznesowych, jak i osobistych, partner może źle znosić wasze zawodowe zaangażowanie. 27 listopada pełnia Księżyca w waszym znaku trochę was rozstroi, w związkach dojdzie do konfliktów, emocje wezmą górę, starajcie się nad nimi zapanować i zrozumieć punkt widzenia drugiej strony.

Merkury, władca waszego znaku, 4 listopada znajdzie się w opozycji do wybuchowego Urana, co zapowiada nieoczekiwany spór w miejscu pracy, może to doprowadzić do bólu głowy lub innych objawów psychosomatycznych. Między 7 a 9 listopada Merkury utworzy harmonijne aspekty z Neptunem i Plutonem, co wpłynie na wzrost kreatywności, warto słuchać intuicji i podejmować mało popularne, ale konieczne decyzje. 10 listopada Merkury zawita do przeciwległego Strzelca, w najbliższym czasie będziecie zmuszeni spojrzeć na sprawy z punktu widzenia partnera, aby zrozumieć odrębne stanowisko, opinię lub światopogląd, szczególnie trudne okaże się to w dniach 10-12 listopada, gdy Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie do Saturna. Między 14 a 16 listopada natomiast, gdy Merkury utworzy harmonijny aspekt z Wenus, znajdziecie nić porozumienia z każdym, zarówno w rodzinie, jak i w pracy. W okolicy 27 listopada, podczas pełni Księżyca w waszym znaku, uważajcie na wypowiadane słowa, bo możecie coś źle zrozumieć i konflikt gotowy, wpłynie na to kwadratura Merkurego do zwodniczego Neptuna.

W pierwszym tygodniu listopada Wenus utworzy najpierw opozycję z niepewnym Neptunem a następnie trygon z transformującym Plutonem, u niektórych osób może pojawić się skłonność do uzależnień, inne przeżyją rozczarowanie w miłości, jeszcze inne ulegną zmanipulacji, ostatecznie jednak znajdziecie sposób, aby postawić na swoim, wykażecie się zdecydowaniem i asertywnością zarówno z relacjach rodzinnych, jak i zawodowych. 8 listopada Wenus opuści krytyczną Pannę i wejdzie do życzliwej Wagi, co doda jej siły, nadejdzie czas korzystny dla nawiązywania romansów, okazywania miłości i oddawania się sztuce oraz działalności artystycznej.

Silny, waleczny i nastawiony bojowo Mars tranzytuje znak Skorpiona do 24 listopada, kierując aktywność na walkę o zdrowie oraz poprawę warunków pracy – rewolucyjne zmiany w tych dziedzinach czekają was w dniach 9 – 13 listopada, gdy Mars znajdzie się w opozycji do nieprzewidywalnego Urana, wasze działanie spowoduje gwałtowną reakcję organizmu. Również okres od 15 do 24 listopada zapowiada się wyjątkowo energetycznie ze względu na aspekty Marsa ze Słońcem, Neptunem i Plutonem, takie nagromadzenie energii może odbić się niekorzystnie na zdrowiu, sprzyja natomiast sportowcom oraz osobom stawiającym sobie wysoko poprzeczkę. 24 listopada Mars wkroczy do przeciwległego Strzelca, od razu utworzy napięty aspekt z ograniczającym Saturnem, relacje z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi znajdą się w impasie.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *