Horoskop miesięczny na listopad 2022 dla Raka

Słońce w życzliwym Skorpionie przebywa do 22 listopada, kierując uwagę na potrzeby emocjonalne, rozwój kreatywności i sprawy dzieci. Szczególnie stresujący może być okres od 7 do 9 listopada, ponieważ 8 listopada dojdzie co całkowitego zaćmienia Księżyca w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, w opozycji nie tylko do Słońca, ale też do Wenus i Merkurego – wszystkie te planety znajdą się w kwadraturze do surowego Saturna, układ ten nazywa się półkrzyżem i generuje silne emocje, korzystny okaże się dla osób podążających droga rozwoju osobistego i duchowego, ponieważ pozwoli zmierzyć się z ukrytymi aspektami osobowości, aby je zaakceptować i zintegrować, pozostałe Raki, znane ze swej wyjątkowej wrażliwości, mogą przeżywać kryzys emocjonalny. Na szczęście już między 13 a 17 listopada dostaniecie się pod wpływ korzystnego aspektu Słońca z Neptunem w życzliwych znakach, co powoli zrealizować jakieś długo skrywane marzenie. Również okres od 16 do 22 listopada może przynieść szczęśliwe wydarzenia, za sprawą dobrych aspektów Słońca z potężnym Plutonem w przeciwległym Koziorożcu oraz dobroczynnym Jowiszem w przyjaznych Rybach – tranzyty okażą się korzystne dla spraw międzynarodowych, prawnych oraz związanych z nauczaniem i podróżami. 22 listopada Słońce zmieni znak i wejdzie do optymistycznego Strzelca, nów Księżyca w tym znaku, do którego dojdzie 23 listopada, skieruje uwagę na naukę, uzdrawianie, i realizację zawodowych zleceń.

Wenus tranzytuje życzliwego Skorpiona do 16 listopada, nie jest tam jednak zbyt silna, uczucia więc wzbudzą silne reakcje emocjonalne, zwłaszcza między 4 a 9 listopada, gdy Wenus znajdzie się w opozycji do Urana i w kwadraturze do Saturna, ponieważ obydwie planety reprezentują przeciwstawne energie, które się wykluczają – Saturn dąży do ograniczeń i stawiania granic, natomiast Uran dąży do wolności i niezależności, w niektórych relacjach, zarówno osobistych, przyjacielskich, jak i zawodowych, poczujecie się jak w klatce, z której trudno uciec. Odpowiedzią na te wyzwania okaże się rozwój duchowy i dążenie do bezinteresowności w okazywaniu miłości, do czego skłoni między 8 a 12 listopada trygon Wenus do Neptuna. W związkach dojdzie do porozumienia, a emocje zmienią się na pozytywne w dniach 13 – 16 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnych aspektach z transformującym Plutonem i dobroczynnym Jowiszem. 16 listopada Wenus zawita do radosnego Strzelca, smutki odrzucicie na bok, zaczniecie cieszyć się teraźniejszością

Mars w Bliźniętach przez cały miesiąc biegnie ruchem wstecznym, wasi ukryci wrogowie wycofają się i na jakiś czas zaprzestaną kopać pod wami dołki, również wiele Raków wybierze pewien rodzaj samotności. Uważajcie, aby nie działać przeciwko samym sobie, stając się swoimi największymi wrogami między 15 a 25 listopada, kiedy Mars znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, aspekt można wykorzystać na pozbycie się nałogów i przyzwyczajeń, które utrudniają życie. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Saturna utrwali to, co zdobyliście, staniecie się bardziej skuteczni w działaniu.

Merkury przebywa w przyjaznym Skorpionie do 17 listopada, towarzysząc Słońcu i Wenus, problemy z przemieszczaniem się oraz wyrażeniem swoich uczuć pojawią się między 9 a 11 listopada, kiedy Merkury utworzy napięty aspekt z restrykcyjnym Saturnem. Od 13 do 17 listopada natomiast Merkury będzie sprzyjał sprawom międzynarodowym i ułatwi kontakt z najtrudniejszymi partnerami, tworząc korzystne aspekty najpierw z Plutonem w przeciwległym Koziorożcu a następnie z dobroczynnym Jowiszem w życzliwych Rybach. 17 listopada Merkury wkroczy do Strzelca, gdzie jest słaby, ale szybko znajdzie się w korzystnych aspektach z planetami, które go będą wspierać, komunikacja więc na tym nie ucierpi, przeciwnie – w dniach 19 – 25 listopada, gdy wędrować będzie w koniunkcji z Wenus, powiodą się spotkania towarzyskie i biznesowe, zawierane będą umowy, łatwo się będzie porozumieć i innymi.

Czwarty Wymiar na listopad 2022 już w sprzedaży >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *