Horoskop miesięczny na listopad 2020 dla Ryb

Słońce do 21 listopada przebywa w życzliwym znaku Skorpiona, w dodatku utworzy w tym czasie szereg korzystnych aspektów, pomimo więc trudnej sytuacji w kraju i na świecie, Ryby poradzą sobie znakomicie z wyzwaniami dnia codziennego. Trygon Słońca z Neptunem, przebywającym w waszym znaku, pozwoli między 8 a 12 listopada osiągnąć sukces w wybranej dziedzinie, szczególnie jeśli zajmujecie się pracą twórczą lub nauczaniem. Również osoby związane z ochroną zdrowia lub farmaceutyką, otrzymają szansę na poprawę sytuacji w najważniejszej dziedzinie życia.

Na wsparcie przyjaciół oraz osób, podzielających wasze pasje i zainteresowania, możecie liczyć szczególnie między 12 a 21 listopada, kiedy Słońce utworzy sekstyle z planetami w Koziorożcu – niektóre osoby obdarzą was zaufaniem i pomogą w trudnej sytuacji lub przeciwnie – wy zaproponujecie pomoc duchową lub materialną. 21 listopada Słońce opuści życzliwy znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca, kierując uwagę na sprawy zawodowe. Zaćmienie Księżyca w znaku Bliźniąt, do którego dojdzie ostatniego dnia miesiąca, skłoni was do pomocy najbliższym i domownikom, sprawy zawodowe będą musiały poczekać.

Wenus w Wadze do 21 listopada zachęci do inwestowania w przedmioty piękne i ozdobne, jednak między 7 a 11 listopada, kiedy Wenus ustawi się w opozycji do Marsa, wydacie mnóstwo pieniędzy na rzeczy, które nie są tego warte. Jeszcze więcej stresu wywoła kwadratura Wenus do Jowisza, Plutona i Saturna, pod wpływem której pozostaniecie od 13 do 21 listopada, może się zdarzyć, że odmówicie komuś pomocy lub wsparcia, bo sami poczujecie się zagrożeni. 21 listopada Wenus wkroczy do życzliwego znaku Skorpiona i wszystko wróci do normy.

Merkury między 1 a 8 listopada utrudni kontakty z przyjaciółmi, co wywoła sporą dozę frustracji, znajdzie się on bowiem w wyjątkowo długo trwającym napiętym aspekcie z Saturnem w Koziorożcu. Nic nie da się zrobić, trzeba przeczekać, całe szczęście już 4 listopada Merkury powróci do ruchu prostego, co ułatwi podejmowanie decyzji, szczególnie w sprawach finansowych.

10 listopada Merkury wkroczy do przyjaznego Skorpiona, zaczniecie zbierać informacje ze sprawdzonych źródeł, jednak opozycja Merkurego do Urana, między 15 a 19 listopada, spowoduje stres, ponieważ usłyszane wiadomości zaskoczą i będą wydawać się nieprawdopodobne. Ostatni tydzień listopada spędzicie w towarzystwie przyjaciół, życie towarzyskie się rozwinie, nawet niewielkie grono osób, z którymi nawiążecie bliższe kontakty, sprawi wam przyjemność.

Mars w Baranie wpłynie intensywnie na stan finansowy, możecie mieć tendencję do nadmiernych wydatków lub zbyt szybkich, nieprzemyślanych decyzji – szczególnie w pierwszej połowie miesiąca, kiedy Mars jeszcze się cofa. Po 14 listopada możecie być bardziej pewni swoich inwestycji.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *