Horoskop miesięczny na lipiec 2024 dla Raka

Słońce w waszym znaku przebywa do 22 lipca, to najlepszy okres w roku, kiedy dysponujecie dużymi zasobami energetycznymi, uwagę warto poświęcić zaspokojeniu własnych potrzeb, zarówno fizycznych i materialnych, a także psychicznych oraz duchowych. W nocy z 5 na 6 lipca dojdzie do nowiu Księżyca w waszym znaku, któremu towarzyszą harmonijne aspekty innych planet, macie więc szansę zakończyć to, co wam nie służy i rozpocząć nowy etap w życiu. Między 9 a 13 lipca trygon Słońca do Saturna sprzyjać będzie zarówno osobom korzystającym z wakacji, zwłaszcza na zorganizowanych wyjazdach, jak i Rakom, które musiały pozostać w pracy, wszystko uda się łatwo załatwić pomimo trudności związanych z dostępem do ludzi pozostających na urlopach. Między 16 a 20 lipca sekstyl Słońca do Urana zapowiada wiele niespodzianek i nieoczekiwanych sytuacji, niektóre Raki spakują się i z dnia na dzień wyruszą w podróż. 21 lipca dojdzie do pełni Księżyca po raz kolejny w Koziorożcu, co będzie miało wpływ na relacje, zarówno osobiste, jak i biznesowe, pełni towarzyszy wiele konfiguracji planet – Merkury w kwadraturze do Urana zapowiada podjęcie nieoczekiwanych decyzji finansowych lub konflikt z przyjaciółmi, sekstyl Wenus do Jowisza przyniesie natomiast moc pozytywnych wrażeń, Słońce w trygonie do Neptuna sprawi, że sięgniecie po realizację marzeń, zwłaszcza związanych z podróżami zagranicznymi lub pobytem nad wodą, trygon Marsa do Plutona napełni was energią zdolną przenosić góry, wszystko to jednak razem wzbudzi wiele emocji. 22 lipca Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Lwa rozpoczynając miesiąc, w którym uwaga powędruje w kierunku zabezpieczenia swego stanu posiadania, w dniach 22 – 25 lipca, gdy Słońce znajdzie się w opozycji do Plutona, stoczycie walkę o zdobycie dodatkowych środków, niektóre Raki skorzystają z odłożonych pieniędzy, inne sięgną po kredyt. Między 24 a 28 lipca pozostaniecie pod wpływem harmonijnego aspektu Słońca do Marsa, co uczyni was szczególnie aktywnymi w gospodarowaniu własnymi finansami.

Do 4 lipca pozostaniecie pod wpływem trygonu, jaki Wenus w waszym znaku utworzy ze stabilizującym Saturnem w życzliwych Rybach, to znakomita okazja, aby umocnić więzi w ważnych związkach, zwłaszcza w trakcie zagranicznych podróży lub spędzając wspólnie czas nad wodą. Między 7 a 11 lipca harmonijne aspekty Wenus do nieprzewidywalnego Urana oraz romantycznego Neptuna mogą sprawić, że niespodziewanie trafi was strzała Amora, możecie przeżyć ekscytujący romans lub zakochać się „od pierwszego wejrzenia”, partnerów łatwo znajdziecie w grupie przyjaciół. 11 lipca Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Lwa, do 13 lipca pozostanie w opozycji do Plutona, związki pokażą swoją ciemną stronę, zwłaszcza w kontekście zależności finansowych. Między 20 a 22 lipca, gdy Wenus znajdzie się w sekstylu do Jowisza sporo zainwestujecie w przyjemności i podróże zagraniczne, niektóre Raki mogą się jednak spodziewać znaczących zysków.

Mars do 20 lipca tranzytuje życzliwego Byka, jest tam jednak słaby, możecie wiec tracić energię na niepotrzebne spory, na początku miesiąca, między 3 a 7 lipca, gdy utworzy harmonijny aspekt z Saturnem będziecie jednak skuteczni w konstruktywnym działaniu, między 13 a 17 lipca natomiast , gdy znajdzie się w koniunkcji z wybuchowym Uranem, jakaś przyjaźń może się nagle zakończyć, szansa na pojednanie pojawi się między 18 a 20 lipca, gdy Mars utworzy sekstyl z Neptunem w życzliwych Rybach. Trygon Marsa do Plutona w dniach 20 – 25 lipca pomoże uwolnić się od toksycznych osób lub sytuacji.

1 lipca oraz 2-go przed południem Merkury w waszym znaku znajdzie się w harmonijnym aspekcie z Neptunem, co okaże się korzystne przede wszystkim dla twórców oraz osób medytujących i rozwijających wyobraźnię. 2 lipca po południu Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Lwa, od razu znajdzie się w opozycji do Plutona, niektóre Raki ogarnie niepokój związany z koniecznością podjęcia decyzji finansowych, między 7 a 9 lipca natomiast pojawi się szansa na dodatkowy zarobek, zdobędziecie wiedzę podczas podróży zagranicznych, wzbogacicie się intelektualnie. W nocy z 25 na 26 lipca Merkury zawita do życzliwej Panny, gdzie jest wyjątkowo silny, staniecie się bardziej mobilni, komunikacja się polepszy, łatwiej będzie wszystko zaplanować.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *