Horoskop miesięczny na lipiec 2024 dla Lwa

Słońce w Raku przebywa do 22 lipca, co zwykle jest dla was niezbyt korzystne, bo osłabia energetycznie, zwłaszcza w okolicach nowiu Księżyca, do którego dojdzie w tym znaku w nocy z 5 na 6 lipca, możecie poczuć się wyjątkowo wyczerpani. Między 9 a 13 lipca trygon Słońca do Saturna sprzyja długoterminowym inwestycjom, szczególnie w nieruchomości, wiele czasu poświęcicie osobom starszym i wymagającym, nie sprawi wam to jednak trudności. Od 16 do 20 lipca sektyl Słońca do Urana przyniesie niektórym Lwom zaskakującą propozycję dodatkowej pracy, warto z niej skorzystać. 21 lipca dojdzie do pełni Księżyca po raz kolejny w znaku Koziorożca, co rozbudzi emocje w związku z obowiązkami zarówno zawodowymi, jak związanymi z opiekuńczością i zdrowiem własnym, kogoś bliskiego lub ulubionego zwierzaka, pełni towarzyszyć będzie szereg zmiennych, w większości harmonijnych aspektów – Merkury w waszym znaku ustawi się w kwadraturze do nieprzewidywalnego Urana, pojawi się więc stres i nerwowość, ale sekstyl Wenus, również przebywającej w Lwie, do dobroczynnego Jowisza w życzliwych Bliźniętach, rozładuje to napięcie i pozwoli cieszyć się radosnymi chwilami w towarzystwie przyjaciół, którzy wpłyną na was w sposób radykalnie terapeutyczny, na co wskazuje trygon Marsa do Plutona w przeciwległym Wodniku, dodatkowo Słońce w trygonie do Neptuna pozwoli spełnić marzenia i znakomicie spędzić czas nad wodą. 22 lipca Słońce wreszcie zawita do waszego znaku, rozpoczynając miesiąc, w którym będziecie tryskać energią i realizować swój indywidualny potencjał, w dniach 22 – 25 lipca, kiedy pozostaniecie pod wpływem opozycji Słońca do Plutona w opozycyjnym Wodniku, możecie zostać poddani presji a niektóre relacje staną się toksyczne. Między 24 a 28 lipca będziecie dysponować jeszcze większą energią i chęcią do działania, na co wpłynie sekstyl Słońca do Marsa w życzliwch Bliźniętach.

Do 4 lipca Wenus w trygonie do Saturna zapewni wsparcie osób starszych, okaże się też korzystny dla planów inwestycyjnych. Od 7 do 11 lipca Wenus w sekstylu do Urana a następnie w trygonie do Neptuna rozbudzi ukryte tęsknoty, mogą pojawić się niespodziewane dochody, które przeznaczycie na realizację marzeń o podróżach zagranicznych. 11 lipca Wenus zawita do waszego znaku, co wpłynie korzystnie na poczucie własnej wartości, doda charyzmy i uroku, w dniach 11 – 13 lipca jednak, gdy znajdzie się w opozycji do Plutona, możecie paść ofiarą osoby namiętnej i zdobywczej, ale toksycznej. Najwięcej radości, miłości i przyjemności przyniesie Wenus w dniach 20 – 22 lipca, gdy znajdzie się w sekstylu do szczodrego Jowisza.

Mars w Byku skłoni do aktywności zawodowej, również Lwy lubiące prace w domu i ogródku znajdą w sobie motywację do działania, szczególnie skuteczni okażecie się między 3 a 7 lipca, gdy Mars znajdzie się w harmonijnym aspekcie do wytrwałego Saturna. Miedzy 13 a 17 lipca natomiast, gdy Mars utworzy koniunkcję z wybuchowym Uranem, może dojść do rewolucji w pracy, nie róbcie pod wpływem impulsu czegoś, czego potem będziecie żałować. 20 lipca wieczorem Mars wejdzie do życzliwych Bliźniąt, staniecie się więc bardzo aktywni w życiu towarzyskim i kontaktach z przyjaciółmi oraz osobami podzielającymi wasze zainteresowania, w dniach 20 – 25 lipca, gdy Mars utworzy trygon z potężnym Plutonem w przeciwległym Wodniku, nawiążecie intensywną współpracę, która pochłonie dużo energii, ale w konsekwencji okaże się uwalniająca.

1 lipca oraz następnego dnia rano Merkury znajdzie się w trygonie do Neptuna, co sprzyja introspekcji i korzystaniu z wyobraźni, 2 lipca po południu Merkury zawita do waszego znaku i od razu znajdzie się w opozycji do Plutona w przeciwległym Wodniku, mogą was ogarnąć czarne myśli i podświadome lęki lub będziecie mieć do czynienia z osobami toksycznymi, ogólnie jednak rozpocznie się dla was czas, w którym będziecie dużo myśleć o sobie i własnych przyjemnościach. Dni między 7 a 9 lipca, gdy Merkury utworzy harmonijny aspekt z Jowiszem, okażą się korzystne dla spotkań towarzyskich, zdobywania wiedzy i podróżowania. W nocy z 25 na 26 lipca Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Panny, gdzie jest wyjątkowo silny, wesprze was więc w zarządzaniu osobistym budżetem i planowaniu wydatków.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *