Horoskop miesięczny na lipiec 2023 dla Panny

Słońce w życzliwym Raku przebywa do 23 lipca, kierując uwagę na związki uczuciowe, pielęgnowanie przyjaźni oraz udział w stowarzyszeniach lub grupach osób, podzielających wasze zainteresowania. Już pierwszego dnia miesiąca, kiedy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca i razem utworzą korzystne aspekty z dobroczynnym Jowiszem i odpowiedzialnym Saturnem w przeciwległych Rybach, pojawi się okazja do nawiązania długotrwałej międzynarodowej współpracy, również Panny wybierające się na wakacje za granicę mogą liczyć na udany urlop, pełen wspaniałych atrakcji. 3 lipca pełnia Księżyca w Koziorożcu rozbudzi emocje, wynikające z rozbieżności w podejściu do wychowywania dzieci. Między 13 a 17 lipca Słońce w sekstylu do Urana sprzyja imprezom, macie szansę spędzić niezapomniany czas w towarzystwie przyjaciół, zwłaszcza że 17 lipca dojdzie do nowiu Księżyca w Raku, co może okazać się początkiem pięknej przyjaźni. Tego samego dnia Północny Węzeł Księżycowy zmieni znak i wycofa się do Barana, co okaże się korzystne da długoterminowych inwestycji, ale może osłabić osobiste finanse. Trudne momenty nadejdą w dniach 18 – 23 lipca, kiedy Słońce znajdzie się w opozycji do potężnego Plutona i w kwadraturze do Węzłów Księżycowych, będzie to próba sił w stosunku do osób o odmiennych poglądach i zamiłowaniach, jednak trygon Słońca do Neptuna pozwoli znaleźć rozwiązanie problemów z korzyścią dla obydwu stron. 23 lipca Słońce wkroczy do znaku Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym możecie odczuwać spadek energii, dlatego jest to właściwy moment, aby zrobić sobie urlop od wszystkiego i wybrać się na zasłużone wakacje.

Merkury, władca waszego znaku, do 11 lipca przebywa w życzliwym Raku, będziecie więc w tym czasie bardziej emocjonalnie nastawieni do życia, od 6 do 11 lipca korzystne aspekty do Urana w Byku i Neptuna w przeciwległych Rybach zapewnią wsparcie przyjaciół, na dobrą współprace możecie liczyć szczególnie w nowoczesnych, innowacyjnych oraz kreatywnych projektach. 11 lipca Merkury wejdzie do dumnego Lwa, tracąc na swojej sile, śmiałe plany mogą zawrócić wam w głowie i podejmiecie się czegoś ponad swoje możliwości, możecie wykupić wyjazd zagraniczny za zbyt wygórowana cenę, okaże się to widoczne zwłaszcza w okolicach 17 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w kwadraturze do Jowisza. Również 24 lipca może być dniem nerwowym, ze względu na kwadraturę Merkurego do nieprzewidywalnego Urana. 28 lipca Merkury zawita wreszcie do waszego znaku, poczujecie się znacznie pewniej, nadejdzie najlepszy czas na podejmowanie ważnych, życiowych decyzji.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w znaku Lwa, skłaniając do skrytych romansów, chociaż w pierwszych dniach miesiąca, gdy Wenus utworzy napięty aspekt z buntowniczym Uranem, będziecie skłonni je zrywać. 24 lipca Wenus zmieni bieg na wsteczny, zaznaczy się tendencja do miłosnych powrotów, zwłaszcza w okolicach 27 lipca, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus, otrzymacie informację, która skłoni do spotkania z dawną miłością.

Mars przebywa w Lwie jeszcze do 10 lipca, co jest dla was wyjątkowo niekorzystne, bo może generować ukrytych wrogów, dopiero po 10 lipca, kiedy wejdzie do waszego znaku, odzyskacie energię i wpływ na swoje działania, aktywność się zwiększy, zaczniecie być jeszcze bardziej pracowici, o ile to możliwe, oraz skłonni do organizowania życia innym. Wyjątkową ostrożność powinniście zachować w dniach od 17 do 23 lipca, kiedy Mars w waszym znaku ustawi się w opozycji do Saturna w przeciwległych Rybach – natraficie na mur niechęci i nieprzejednany sprzeciw, lepiej więc odpuścić, niż leczyć rany.

Karty Tarota dla początkujących

Jedno przemyślenie nt. „Horoskop miesięczny na lipiec 2023 dla Panny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *