Horoskop miesięczny na kwiecień 2023 dla Wagi

Do 20 kwietnia, dopóki Słońce przebywa w przeciwległym Baranie, całą energię skupicie na partnerach, zarówno osobistych, jak i biznesowych, to czas na negocjacje, umowy oraz współpracę, własne sprawy lepiej odłożyć na później. 6 kwietnia pełnia Księżyca w waszym znaku rozbudzi emocje, zaczniecie bowiem domagać się uwagi, tymczasem partner będzie skoncentrowany głównie na sobie, nie przejmujcie się , powodzenia wam nie zabraknie, zwłaszcza między 8 a 15 kwietnia, kiedy Słońce znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem – przyciągniecie osoby zasobne, obywateli świata, w dodatku w nadmiarze. Niektóre Wagi podejmą decyzję o wspólnym życiu, to czas na zaręczyny, śluby i podróże zagraniczne dla osób, którym znudziły się już tradycyjne Święta Wielkanocne. 20 kwietnia, tuż przed wejściem do Byka, dojdzie do zaćmienia Słońca jeszcze w Baranie, kiedy tylko Słońce zmieni znak znajdzie się w napiętym aspekcie z potężnym Plutonem, niektóre Wagi odczują palącą zazdrość, inne zapłoną pożądaniem, możecie też poczuć się przymuszeni do czegoś, na co nie macie ochoty. Między 22 a 28 kwietnia sekstyl Słońca do Saturna skłoni do wytężonej pracy, niektóre Wagi otrzymają zlecenie wymagające wysiłku i konsekwencji, ale dające stałe zatrudnienie, inne postarają się o długoterminowy kredyt.

Wenus, władczyni waszego znaku, do 11 kwietnia przebywa w znaku Byka, którym również włada, jest więc wyjątkowo silna, warto ten czas wykorzystać na powiększenie zasobów finansowych, poprawę wizerunku i rozwój uczuć, zwłaszcza między 6 a 9 kwietnia, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie do romantycznego Neptuna, skryte marzenia mają szansę się spełnić, będziecie w tym czasie wyjątkowo kreatywni i twórczy. 11 kwietnia Wenus zawita do życzliwych Bliźniąt i od razu znajdzie się w trygonie do Plutona, to czas na namiętną miłość, noce staną się gorące a uczucie obezwładniające. Od 13 do 16 kwietnia Wenus w kwadraturze do Saturna popsuje nastrój i ochłodzi stosunki w związkach, ale na krótko.

Mars w Raku, w trygonie do Saturna w Rybach, w pierwszych dniach miesiąca sprawi, że staniecie się wytrwali i skuteczni w pracy, kariera nabierze tempa, ale może się to odbić w przyszłości na zdrowiu fizycznym lub psychicznym, więc nie przesadzajcie z wysiłkiem. Pod koniec miesiąca sekstyl Marsa do nieprzewidywalnego Urana zapowiada niespodziewane dotacje lub granty.

Merkury 3 kwietnia opuści przeciwległego Barana i wejdzie do powolnego Byka, od razu znajdzie się w kwadraturze do Plutona, próby pozyskania kredytu mogą wiec spalić na panewce, już dwa dni później sekstyl Merkurego do Saturna skoncentruje myśli na pracy wykonawczej. W dniach od 6 do 10 kwietnia, w tygodniu przedświątecznym, czeka was gonitwa myśli za sprawą sekstylu Merkurego do Marsa, będziecie w tym czasie mocno zabiegani, konfiguracja powtórzy się między 22 a 26 kwietnia, ale Merkury będzie wtedy w retrogradacji, wiec pośpiech może tylko wprowadzić zamieszanie. 22 kwietnia Merkury zmieni bieg na wsteczny i będzie się cofał do 15 maja, unikajcie w tym czasie rozpoczynania nowych projektów, większych zakupów, szczególnie sprzętu elektronicznego, zrezygnujcie także z większych inwestycji.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *