Horoskop miesięczny na kwiecień 2023 dla Skorpiona

Słońce w znaku Barana przebywa do 20 kwietnia, kierując uwagę na sprawy zdrowia, warunki pracy, pracę wykonawczą oraz opiekę nad czworonożnymi ulubieńcami. 6 kwietnia pełnia Księżyca w Wadze podkręci emocje w związku z jedną z tych dziedzin, szczególnie warto zawczasu zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie, aby nie dopuścić do utraty energii. Między 8 a 15 kwietnia koniunkcja Słońca z dobroczynnym Jowiszem wprawi was w dobry humor i pozwoli Święta Wielkanocne spędzić tak jak lubicie – samotnie lub w towarzystwie, w zagranicznej podróży lub tradycyjnie w otoczeniu bliższej i dalszej rodziny. Skorpiony działające w usługach mogą spodziewać się dużego zlecenia, przy którym sporo zarobią. Nów Księżyca połączony z zaćmieniem Słońca nastąpi 20 kwietnia, jeszcze w znaku Barana, tuż przed wkroczeniem Słońca do przeciwległego Byka, uważajcie, bo od razu znajdzie się w napiętym aspekcie do Plutona, waszego władcy, spodziewajcie się więc sytuacji przymusu w relacji partnerskiej, na wierzch wyjdą sprawy do tej pory ignorowane i „zamiatane pod dywan”, pojawią się trudne do rozwiązania rodzinne problemy. Między 22 a 26 kwietnia sekstyl Słońca do Saturna pozwoli nieco uporządkować ten bałagan, pod warunkiem, że zgodzicie się na pewne ograniczenia.

Mars, drugi władca waszego znaku, przez cały miesiąc przebywa w życzliwym Raku, jest tam jednak w upadku, staniecie się więc bardziej niż zwykle drażliwi, zwłaszcza w sprawach dotyczący kraju i rodziny. W pierwszych dniach miesiąca trygon Marsa do Saturna doda wam jednak siły i wytrwałości, staniecie się niepokonani i bardzo skuteczni w pokonywaniu negatywnych emocji. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Marsa do buntowniczego Urana w przeciwległym Byku pozwoli wprowadzić rewolucyjne zmiany w partnerstwie lub ważnej przyjaźni.

Wenus jeszcze do 11 kwietnia przebywa w przeciwległym Byku, przynosząc powodzenie, życzliwość otoczenia, miłość i porozumienie w związkach, zwłaszcza między 6 a 9 kwietnia, gdy Wenus utworzy korzystny aspekt z marzycielskim Neptunem, zrobi się romantycznie, można pokusić się o zaręczyny lub w inny sposób pokazać ukochanej osobie, że wam na niej zależy. 11 kwietnia Wenus opuści przeciwległego Byka i wejdzie do Bliźniąt, od razu znajdzie się w trygonie do Plutona, zdobędziecie każdą osobę, która wpadnie wam w oko, zrobi się mniej romantycznie, za to bardziej zmysłowo, aspekt odbije się też pozytywnie na planowanych inwestycjach, zwłaszcza w dom i nieruchomości. Między 13 a 16 kwietnia czekają was „ciche dni” lub oddalenie partnera/partnerki, do czego przyczyni się kwadratura Wenus do Saturna.

3 kwietnia Merkury opuści znak Barana i wejdzie do przeciwległego Byka, dołączy więc do przebywających już tam Wenus, Słońca i Urana, energia wszystkich planet skierowana jest na partnerstwo i relacje w związkach. Od razu po wejściu do Byka Merkury utworzy napięty aspekt z Plutonem, waszym władcą, staniecie się więc przekonujący, ale jednocześnie bardzo dominujący, po paru dniach sekstyl Merkurego do stabilizującego Saturna pozwoli opanować emocje i zaczniecie myśleć bardziej praktycznie i pragmatycznie. Od 6 do 10 kwietnia sekstyl Merkurego do Marsa przyspieszy wiele spraw, zaczniecie porozumiewać się z otoczeniem w sposób zdecydowany, taka tendencja pojawi się również między 22 a 26 kwietnia, gdy Merkury cofając się powtórzy ten sam aspekt, ale jednocześnie będziecie mieć tendencję do szybkiej zmiany zdania. 22 kwietnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, w którym pozostanie do 15 maja, unikajcie w tym czasie zawierania wiążących umów, podejmowania życiowych decyzji i rozpoczynania nowych związków.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *