Horoskop miesięczny na grudzień 2023 dla Byka

Słońce w optymistycznym Strzelcu przebywa do 22 grudnia, kierując uwagę na sprawne zarządzanie wspólnymi finansami, podnoszenie kwalifikacji oraz zdobywanie szeroko pojętej wiedzy. Nów Księżyca, do którego dojdzie w nocy z 12 na 13 grudnia, zapowiada początek inwestycji lub międzynarodowego projektu, który przyniesie profity w przyszłości. Między 15 a 19 grudnia, podczas kwadratury Słońca do zwodniczego Neptuna, unikajcie transakcji, które wydają się być szybkim zyskiem, może pojawić się propozycja ze strony przyjaciół lub osób, podzielających wasze zainteresowania, która wydawać się będzie spełnieniem marzeń, ale posiadać będzie ukryty haczyk. 22 grudnia Słońce wkroczy do życzliwego Koziorożca i w czasie Świąt Bożego Narodzenia znajdzie się w harmonijnym aspekcie z Saturnem, co zapewni raczej oszczędne i skromne, ale za to spokojne świętowanie. 27 grudnia dojdzie do pełni Księżyca w Raku, towarzyszyć jej będzie szereg zmiennych aspektów – z jednej strony trygon Słońca do dobroczynnego Jowisza w waszym znaku, z drugiej koniunkcja cofającego się Merkurego z pobudliwym Marsem w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, w okresie miedzy Świętami a Sylwestrem czeka was więc wiele emocjonujących wydarzeń – pojawi się szansa na sukces, ale może też dojść do nieprzyjemnej wymiany zdań, kłamstw i oszczerstw.

W pierwszych dniach miesiąca kwadratura Wenus, władczyni waszego znaku, do zaborczego Plutona, przyniesie nie najlepsze samopoczucie, nadmiar słodyczy lub węglowodanów może okazać się wyjątkowo destrukcyjny dla waszego zdrowia. 4 grudnia Wenus wejdzie do przeciwległego Skorpiona, nie jest to niej dobra pozycja, poczujecie się uzależnieni od partnerów zarówno osobistych, jak biznesowych, ale od 4 do 6 grudnia harmonijny aspekt z Saturnem sprzyja nawiązaniu trwałych przyjaźni, natomiast w dniach od 9 do 11 listopada, podczas opozycji Wenus do Jowisza w waszym znaku, dacie innym z siebie więcej, niż oczekują. Od 20 do 22 grudnia opozycja Wenus do Urana sprawi, że trudno wam będzie przyjąć czyjeś zainteresowanie za dobrą monetę. Dobrą atmosferę w czasie Świąt Bożego Narodzenia zapewni trygon Wenus do uduchowionego Neptuna. W dniach 27 – 29 grudnia Wenus znajdzie się w sekstylu do Plutona, ktoś może zawładnąć waszym sercem lub umysłem. 29 grudnia Wenus opuści przeciwległego Skorpiona i wejdzie do znaku Strzelca, zapowiadając niewielką poprawę sytuacji materialnej.

Bojowy Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Strzelca, kierując aktywność na sprawy związane z zarządzaniem wspólnymi finansami, inwestowaniem i zdobywaniem wiedzy, najbardziej aktywny będzie w końcówce miesiąca , gdy utworzy napięty aspekt ze zwodniczym Neptunem, czyjś brak uczciwości lub usłyszane kłamstwo wyprowadzi was z równowagi.

1 grudnia Merkury wejdzie do życzliwego Koziorożca, od razu tworzy harmonijny aspekt z Saturnem, co sprzyja podejmowaniu decyzji o długoterminowym zasięgu, następnie między 7 a 9 grudnia znajdzie się w trygonie do Jowisza w waszym znaku, to dobry termin na udane egzaminy i popisywanie się wiedzą, macie szansę zabłysnąć erudycją. Miedzy 10 a 12 grudnia sekstyl Merkurego do Wenus zapewni wsparcie osób, od których wiele zależy. 14 grudnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, 24 grudnia wycofa się do Strzelca i dopiero 2 stycznia wyjdzie z retrogradacji, w tym czasie mogą pojawić się utrudnienia w komunikacji, przedświąteczne zakupy starajcie się wykonać w pierwszych dwóch tygodniach miesiąca.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *