Horoskop miesięczny na grudzień 2022 dla Wodnika

Słońce w życzliwym Strzelcu przebywa do 21 grudnia, kierując uwagę na rozwój przyjaźni, relacje międzynarodowe oraz aktywność w grupach zainteresowań. W okolicach 8 grudnia, gdy dojdzie do pełni Księżyca w koniunkcji z cofającym się Marsem w znaku Bliźniąt, możecie stracić cierpliwość i zareagować zbyt impulsywnie w sytuacji, którą można rozwiązać za pomocą cierpliwości, zrównoważonego podejścia oraz odwołania się do przepisów, co podpowiada sekstyl Słońca do Saturna w waszym znaku, pod wpływem którego pozostaniecie między 10 a 14 grudnia. Od 12 do 16 grudnia natomiast kwadratura Słońca do Neptuna sprawi, że ktoś zacznie kręcić w sprawach finansowych, napięcie wywoła próba manipulacji i chęć wykorzystania waszej dobrej woli. W dniach 19-20 grudnia Słońce znajdzie się w kwadraturze do dobroczynnego Jowisza, co zaprocentuje większymi zyskami, wypłatą większej niż zwykle premii lub otrzymacie wsparcie od przyjaciół z zagranicy, wymagać to jednak będzie wysiłku z waszej strony. 20 grudnia Jowisz opuści znak Ryb i wkroczy do życzliwego Barana, rozpoczynając okres pełen podróży, nawiązywania międzynarodowych kontaktów oraz intensywnej nauki. 21 grudnia Słońce wkroczy do znaku Koziorożca, co nie jest dla was korzystne, niektóre Wodniki poczują się wyczerpane fizycznie i psychicznie, pozbawione energii, okres Świąt Bożego Narodzenia warto wykorzystać na odpoczynek a nawet wyjazd zagraniczny, co sugeruje Słońce pozostające do 24 grudnia w aspekcie z Jowiszem. 23 grudnia nów Księżyca w Koziorożcu zachęci do całorocznych podsumowań, warto wyznaczyć sobie nowe cele.

Wenus do 10 grudnia tranzytuje życzliwego Strzelca, co sprzyja nawiązywaniu i podtrzymywaniu przyjaźni, niektóre Wodniki będą w tym czasie zadawać sobie pytanie: „czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie”. 1 grudnia może dojść do kłótni z przyjacielem lub kochankiem, na co wpłynie opozycja Wenus do impulsywnego Marsa, następnego dnia sekstyl Wenus do Saturna w waszym znaku uspokoi emocje. Między 2 a 6 grudnia pozostaniecie pod wpływem kwadratury Wenus do zwodniczego Neptuna, w sprawach miłosnych niczego nie będziecie pewni, wpłyną na to nierealne oczekiwania. Między 7 a 10 grudnia Wenus w kwadraturze do Jowisza obdarzy was dużymi zyskami, pieniądze warto przeznaczyć na podróże i podnoszenie kwalifikacji. 10 grudnia Wenus opuści przyjaznego Strzelca i wejdzie do powściągliwego Koziorożca, zaczniecie ukrywać swoje uczucia i kontrolować zachowanie. Przed samymi Świętami Bożego Narodzenia, między 20 a 24 grudnia trygon Wenus do nieprzewidywalnego Urana, władcy waszego znaku, zapowiada zaskakujące spotkania w gronie przyjaciół. W ostatnich dniach mijającego roku Wenus znajdzie się w sekstylu z uduchowionym Neptunem oraz w koniunkcji z Merkurym i namiętnym Plutonem, pomiędzy Świętami a Sylwestrem zapowiada się więc seria spotkań, w których wyrazicie swoje ukryte marzenia, myśli i oczekiwania. 30 grudnia Merkury w Koziorożcu wejdzie w retrogradację, macie szansę zweryfikować swój sposób myślenia.

Mars nadal przebywa w życzliwych Bliźniętach, do 27 grudnia biegnie ruchem wstecznym, dlatego aktywność w dziedzinach związanych z kreatywnością może ulec lekkiemu zahamowaniu. Między 6 a 10 grudnia opozycja Słońca do Marsa sprawi, że staniecie się bardziej konfrontacyjni, zwłaszcza w stosunku do przyjaciół.

Merkury w znaku życzliwego Strzelca przebywa do 7 grudnia, otwierając was na życie towarzyskie, w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w napiętym aspekcie z magicznym Neptunem, myślenie życzeniowe się nie sprawdzi, trudno będzie osiągnąć porozumienie, szczególnie w sprawach finansowych. Między 5 a 7 grudnia kwadratura Merkurego do Jowisza powiększy stan posiadania, pojawią się jednak też większe niż zwykle wydatki. 7 grudnia Merkury wejdzie do stonowanego Koziorożca, zaczniecie myśleć w sposób bardziej praktyczny i konkretny, ale przestaniecie się dzielić swoimi przemyśleniami. Między 16 a 18 grudnia trygon Merkurego do Urana przyniesie odkrywcze pomysły, warto je zapisać i wprowadzić w życie w lutym, kiedy Merkury zawita do waszego znaku. W czasie Świąt Bożego Narodzenia sekstyl Merkurego do Neptuna zapewni serdeczną atmosferę przy stole, nie zabraknie zwierzeń, rozmów o duchowości i magii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *