Horoskop miesięczny na grudzień 2022 dla Ryby

Do 21 grudnia Słońce w znaku Strzelca skieruje uwagę na sprawy zawodowe, będziecie mocno zapracowani, ale też chętni do zdobywania wiedzy. W okolicach 8 grudnia, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w koniunkcji z cofającym się Marsem w Bliźniętach, czeka was nieprzyjemna wymiana zdań z domownikami lub postawicie się w pracy szefowi, cokolwiek będzie tego przyczyną warto powściągnąć emocje i kontrolować wypowiedzi, jeśli chcecie doprowadzić do porozumienia. Sekstyl Słońca do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie między 10 a 14 grudnia, pozwoli uzyskać konsensus za cenę pewnego rodzaju ograniczeń, najważniejsze okaże się zachowanie spokoju. Od 12 do 16 grudnia Słońce w kwadraturze do Neptuna w waszym znaku może przynieść poczucie braku zrozumienia i trudności w przystosowaniu się do wymagań, zwłaszcza zawodowych, wiązać się to będzie z zawiedzionymi nadziejami i ogólnym stanem zagubienia. W dniach 19-20 grudnia Słońce znajdzie się w kwadraturze do Jowisza w waszym znaku, aspekt pomimo że wytworzy stres i napięcie, okaże się bardzo korzystny dla rozwoju kariery, unikajcie jednak stawiania zbyt wysoko poprzeczki, bo możecie się przeliczyć z możliwościami. 20 grudnia Jowisz na dobre opuści wasz znak i wejdzie do ognistego Barana, zacznie więc wspierać finanse, następnego dnia Słońce wkroczy do życzliwego Koziorożca, rozpoczynając miesiąc, w którym energię skierujecie na podtrzymanie długotrwałych przyjaźni. Po zmianie znaków Słońce do 24 grudnia nadal pozostanie w aspekcie z Jowiszem – stan posiadania się zwiększy i to znacznie, możecie spodziewać się ekstra premii lub konto zasilą zyski z inwestycji, niektóre Ryby otrzymają wsparcie ze strony przyjaciół, prezenty pod choinką zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjnie. 23 grudnia dojdzie do nowiu Księżyca w życzliwym Koziorożcu, co zapowiada rozpoczęcie nowej przyjaźni w najbliższym czasie.

Wenus w Strzelcu przebywa do 10 grudnia, w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w opozycji z zadziornym Marsem w Bliźniętach, czeka was kłótnia z członkiem rodziny lub współpracownikiem, następnego dnia Wenus utworzy sekstyl ze stabilizującym Saturnem, najlepszym rozwiązaniem okaże się zaakceptowanie wymagań i pogodzenie się z sytuacją, na którą nie macie wpływu, chociaż nie obejdzie się bez rozczarowania i poczucia zawodu, gdy w dniach od 2 do 6 grudnia Wenus znajdzie się w kwadraturze do Neptuna w waszym znaku. Od 7 do 10 grudnia, zanim zmieni znak, Wenus znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem w waszym znaku, macie szansę wywalczyć podwyżkę lub uzyskać awans, kluczowa przy tym okaże się wasza przyjemna osobowość i sympatia, jaką wzbudzacie. 10 grudnia Wenus opuści Strzelca i wejdzie do życzliwego Koziorożca, skłaniając do wykazania się życzliwością w stosunku do przyjaciół oraz osób, podzielających wasze pasje i zainteresowania. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, między 20 a 24 grudnia, Wenus znajdzie się w trygonie z nieprzewidywalnym Uranem, co zapowiada miłe spotkania i rozmaite nieoczekiwane „wigilie” w gronie przyjaciół. W ostatnich dniach roku Wenus utworzy sekstyl z Neptunem w waszym znaku oraz znajdzie się w koniunkcji z towarzyskim Merkurym i potężnym Plutonem, macie szansę spełnić jedno ze swoich marzeń, Sylwester zapowiada się wyjątkowo ekscytująco.

Mars nadal przebywa w Bliźniętach, pozostając w retrogradacji do 27 grudnia, aktywność i zaangażowanie w sprawy domowe i rodzinne może przynieść skutki dalekie od przewidywanych, szczególną ostrożność zachowajcie i uważajcie na słowa w dniach od 6 do 10 grudnia, gdy pozostaniecie pod wpływem opozycji Słońca do zaczepnego Marsa, sprawy rodzinne lepiej pozostawić swojemu biegowi i zająć się rozwojem kariery.

Merkury przebywa w znaku Strzelca do 7 grudnia, w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w kwadraturze z Neptunem w waszym znaku, co wprowadzi nieporozumienia w umowach, wypowiedziach i kontraktach zawodowych, trzeba będzie wszystko sprawdzać po kilka razy, w dodatku nikt nie zechce przyznać się do pomyłek. Między 5 a 7 grudnia natomiast Merkury utworzy napięty aspekt z Jowiszem w waszym znaku, niektóre Ryby przesadzą z prezentami Mikołajkowymi, innym trudno będzie znaleźć coś wyjątkowego. 7 grudnia Merkury zawita do życzliwego Koziorożca, nabierając przy tym mocy i powagi. Dni między 16 a 18 grudnia warto wykorzystać na spotkania przedświąteczne z przyjaciółmi lub wyjazd do rodziny na Święta, sprzyjać wam bowiem będzie trygon Merkurego do Urana. W czasie Świąt Bożego Narodzenia sekstyl Merkurego do Neptuna w waszym znaku zadba o atmosferę pełną uczuć wyższych, rozmów o duchowości i kreatywnej twórczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *