Horoskop miesięczny na grudzień 2020 dla Strzelca

Słońce wraz z Merkurym przebywają w waszym znaku do 21 grudnia, wzmacniając energetycznie, inspirując i zachęcając do rozwoju intelektualnego i osobistego. Między 7 a 14 grudnia Słońce w trygonie do Marsa w życzliwym Baranie skłoni do większej aktywności, jednocześnie napięta kwadratura z Neptunem przypomni o ograniczeniach, wynikających z zagrożenia epidemiologicznego, dlatego warto skierować działanie na pomoc potrzebującym opieki i wsparcia. W waszym znaku przebywa również Południowy Węzeł Księżycowy, komplikując nieco życie i przynosząc sytuacje, będące wyzwaniem, dlatego działajcie ostrożnie w okolicach 14 grudnia, ponieważ w waszym znaku dojdzie do zaćmienia Słońca, co wpłynie negatywnie na możliwość podejmowania racjonalnych decyzji. Zaopiekujcie się przede wszystkim sobą, unikajcie zagrożeń, troszczcie się o również o innych, bo dysponujecie obecnie dużym zasobem energii, nie marnujcie jej na nic nie znaczące działania.

17 grudnia Saturn opuści znak Koziorożca i wkroczy do rewolucyjnego, ale życzliwego wam znaku Wodnika, dwa dni później podąży za nim Jowisz, władca waszego znaku i to jest dobra wiadomość. Obie planety znajdą się w ścisłej koniunkcji 21 grudnia, wyznaczając początek 20-letniego cyklu, w którym liczyć się będzie komunikacja i nowatorskie podejście do zdobywania wiedzy. Jowisz reprezentuje energię wzrostu i zwiększania wszystkiego, z czym ma do czynienia, natomiast Saturn przeciwnie – ogranicza i reglamentuje, spotkanie obydwu planet to wezwanie do łączenia przeciwieństw i znalezienia „złotego środka”. Również 21 grudnia Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Koziorożca, kierując uwagę na sprawy zabezpieczenia materialnego. W ostatnim tygodniu miesiąca i roku możecie otrzymać propozycję dodatkowej pracy lub doczekacie się podwyżki, co zapowiada trygon Słońca z Uranem w znaku Byka.

Wenus do 15 grudnia przebywa w znaku Skorpiona, co nie jest zbyt korzystne dla spraw miłosnych oraz finansów, ale Wenus tworzy korzystne aspekty z Neptunem oraz planetami w Koziorożcu, możecie więc liczyć na dowody uczuć ze strony osób, których o to nie posądzaliście oraz zyski z działań ukrytych, tajemnych. Strzelce dobrze się też sprawdzą w tym czasie w działalności charytatywnej. 15 grudnia Wenus wkroczy do waszego znaku, doda wdzięku i uroku, świat się do was uśmiechnie, warto w tym czasie wybrać się do fryzjera lub kupić nowe ciuszki, nowy wizerunek spotka się z uznaniem otoczenia. Jedynie w Sylwestra nie liczcie na księcia z bajki, bo okaże się żabą, w każdym razie kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega przed iluzorycznymi wyobrażeniami.

Merkury przez cały miesiąc towarzyszy Słońcu, najpierw przemierzając wasz znak, następnie Koziorożca, możecie więc liczyć na zdrowy rozsądek, który może was opuścić tylko między 12 a 16 grudnia, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem. Jeśli chcecie pokazać swoje umiejętności i zebrać dobre opinie, zwłaszcza w internecie, wybierzcie dni 19 lub 20 grudnia, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca. Trygon Merkurego do Urana ułatwi organizację Świąt Bożego Narodzenia.

Mars tranzytuje co prawda życzliwy znak Barana, energii więc wam nie zabraknie, uważajcie jednak w dniach 20-26 grudnia, ponieważ napięta kwadratura Marsa do Plutona generuje bardzo silną energię, którą można wykorzystać na domowe porządki, wyrzucanie tego, co się zużyło lub na spłatę długów oraz innych finansowych zobowiązań.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *