Horoskop miesięczny na czerwiec 2024 dla Wagi

Pierwsze dwie dekady miesiąca okażą się korzystne dla studentów zdających egzaminy oraz osób wybierających się w tym okresie na wakacje, zwłaszcza za granicę, w życzliwych Bliźniętach bowiem do 20 czerwca przebywa energetyzujące Słońce, do 17 czerwca radosna Wenus oraz w dniach 3 – 17 czerwca ruchliwy Merkury, dodatkowo w pierwszym tygodniu miesiąca Jowisz utworzy harmonijny aspekt z potężnym Plutonem, co sprzyja zdobywaniu nowych transformujących doświadczeń i nawiązywaniu międzynarodowych znajomości, mających wpływ na wasz rozwój osobisty. 6 czerwca nów Księżyca w Bliźniętach w koniunkcji z Wenus, władczynią waszego znaku, i w kwadraturze do Saturna zapowiada początek edukacyjnego lub międzynarodowego projektu, który jednak okaże się bardzo wymagający, niektóre Wagi mogą mieć w dniach od 6 do 12 czerwca kłopoty ze zdrowiem, szczególnie trzeba zwrócić uwagę na kręgosłup. Od 18 do 20 czerwca kwadratura Słońca z Neptunem spowoduje u niektórych osób mgłę umysłową, w przypadku dolegliwości diagnozy mogą być mylne lub niejasne. 20 czerwca wieczorem, Słońce opuści życzliwe Bliźnięta i wkroczy do Raka, okres kanikuły się zakończy, trzeba będzie wrócić do pracy, pełnia Księżyca w Koziorożcu, do której dojdzie w nocy z 21 na 22 czerwca, rozbudzi emocje związane z koniecznością pogodzenia obowiązków zawodowych z rodzinnymi.

Wenus, władczyni waszego znaku, przez pierwszy tydzień miesiąca pozostanie w koniunkcji ze Słońcem w życzliwych Bliźniętach, co zapewni dobre samopoczucie i różnorodność kontaktów międzyludzkich, jedynie między 6 a 10 czerwca kwadratura z Saturnem może popsuć chwilowo humor, niektóre Wagi poczują się niedowartościowane, również napięty aspekt między Wenus a Neptunem w okolicach 16 czerwca, rozwieje niektóre nierealne oczekiwania. 17 czerwca Wenus wraz z Merkurym zmienią znak i wejdą do Raka, sekstyl Wenus do Marsa między 25 a 27 czerwca może przynieść jakiś zawodowy romans, będziecie też w tym czasie aktywni w zdobywaniu dodatkowych środków finansowych.

Mars do 9 czerwca przebywa w przeciwległym Baranie, motywując do aktywnego poszukiwania partnerów oraz nawiązywania nowych znajomości. 9 czerwca Mars wejdzie do znaku Byka, w którym jest słaby, w dodatku do 12 czerwca pozostanie w napiętym aspekcie z Plutonem w Wodniku, dużo energii stracicie usiłując zdobyć coś, co nie jest tego warte, niektóre Wagi zawalczą o należną im część ze spadku lub podziału majątku.

Merkury w Byku 2 czerwca utworzy harmonijny aspekt z mediumicznym Neptunem w Rybach, co rozbudzi wyobraźnię i twórcze aspiracje, następnego dnia zmieni znak i wejdzie do życzliwych Bliźniąt, którymi włada, więc jest wyjątkowo mocny, sprzyja to nauce, zdawaniu egzaminów, podróżom zagranicznym oraz nawiązywaniu międzynarodowych znajomości, zwłaszcza w dniach 3 – 5 czerwca, gdy Merkury w koniunkcji z Jowiszem utworzy harmonijny aspekt z potężnym Plutonem. 12 czerwca może być trudny dla działalności intelektualnej ze względu na kwadraturę z Saturnem, ale już 14 czerwca koniunkcja Merkurego ze Słońce sprawi, że wasze poglądy i pomysły zostaną dostrzeżone i docenione. 16 czerwca Merkury wraz z Wenus znajdą się napiętym aspekcie z Neptunem, coś okaże się trudne do zrozumienia. 17 czerwca Wenus i Merkury wejdą do wrażliwego Raka, uczucia dojdą do głosu, wyrazicie je jasno i asertywnie między 20 a 22 czerwca, podczas sekstylu Merkurego do Marsa. Pod koniec miesiąca, od 25 do 27 czerwca, trygon Merkurego do Saturna sprzyja myśleniu strategicznemu i logistycznemu, natomiast ostatniego dnia miesiąca sekstyl Merkurego do Urana wyzwoli umysł, słuchajcie intuicji, bo podpowie najlepsze rozwiązania.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *