Horoskop miesięczny na czerwiec 2024 dla Skorpiona

Słońce w Bliźniętach przebywa do 20 czerwca, kierując energię na zarządzanie wspólnym majątkiem, inwestycje i zdobywanie dodatkowych źródeł finansowania. W pierwszym tygodniu miesiąca Jowisz w Bliźniętach utworzy harmonijny aspekt z Plutonem, waszym władcą, co dobrze wróży interesom, zwłaszcza międzynarodowym i edukacyjnym, sprzyja także podróżom zagranicznym. 6 czerwca nów Księżyca w tym znaku w koniunkcji z Wenus i w kwadraturze do Saturna sprawi, że aby zdobyć to, na czym wam zależy, będziecie musieli włożyć sporo wysiłku, na efekty trzeba będzie poczekać, zwłaszcza w dniach 6 – 12 czerwca trudności mogą się piętrzyć. Między 18 a 20 czerwca, gdy dojdzie do kwadratury Słońca z Neptunem, poczujecie się zawiedzeni, szukanie pocieszenia w alkoholu lub innych używkach tylko pogorszy samopoczucie. Wieczorem 20 czerwca Słońce opuści Bliźnięta i wkroczy do życzliwego Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym możecie odpuścić sobie wysiłki i zająć się stroną uczuciową życia, to znakomity czas, aby wybrać się na wakacje i chłonąć życie wszystkim zmysłami, pełnia Księżyca w Koziorożcu, do której dojdzie w nocy z 21 na 22 czerwca, pozwoli zobaczyć jasno na czym wam zależy, planowane podróże rozbudzą emocje i wywołają ekscytację.

Mars, jeden z władców waszego znaku, do 9 czerwca przebywa w Baranie, którym również rządzi, więc jest silny, motywuje wiec do większej aktywności i intensywnej pracy oraz dbałości o zdrowie. 9 czerwca Mars wkroczy do przeciwległego Byka, tracąc wiele ze swej siły, w dodatku do 12 czerwca pozostanie w napiętym aspekcie do Plutona, drugiego władcy waszego znaku, ta energia da się mocno we znaki w relacjach partnerskich i rodzinnych, unikajcie przemocy, zarówno fizycznej, jak i psychicznej, pamiętajcie, że nikogo nie da się zmusić do zmiany, każdy sam musi do niej dojrzeć.

Wenus w pierwszym tygodniu miesiąca pozostaje w koniunkcji ze Słońcem w znaku Bliźniąt, co sprzyja zakupom oraz inwestycjom, jedynie w dniach 6 – 10 czerwca, gdy Wenus utworzy napięty aspekt z Saturnem, pojawią się ograniczenia i trudności w zarządzaniu wspólnymi finansami, co może doprowadzić do „cichych dni” lub chłodu we wzajemnych relacjach. 16 czerwca Wenus wraz z Merkurym utworzą kwadraturę z Neptunem w Rybach, intuicja podpowie wam jak nie dać się zmanipulować lub oszukać w interesach. 17 czerwca zarówno Wenus, jaki Merkury opuszczą Bliźnięta i wejdą do życzliwego Raka, staniecie się bardziej komunikatywni i wyrozumiali, wzrośnie empatia. Od 27 do 29 czerwca sekstyl Wenus do Marsa w przeciwległym Byku rozbudzi zmysły, nabierzecie ochoty na seks, nawet w stałych długoletnich związkach zaiskrzy.

Merkury w przeciwległym Byku utworzy harmonijny aspekt z kreatywnym Neptunem w życzliwych Rybach już 2 czerwca, możecie tego dnia liczyć na podpowiedzi intuicji i twórcze natchnienie, zwłaszcza we współpracy z innymi, „burza mózgów” przyniesie odpowiedzi na wiele pytań. 3 czerwca Merkury opuści Byka i wejdzie do Bliźniąt, nabierając mocy, w dodatku do 5 czerwca pozostanie w koniunkcji z Jowiszem, tworząc jednocześnie trygon z Plutonem, waszym władcą, wszystko co wymyślicie, zwłaszcza odnośnie inwestycji, edukacji oraz podróży zagranicznych okaże się trafione w punkt. Mentalne i komunikacyjne trudności pojawią się w okolicach 12 czerwca, kiedy Merkury utworzy kwadraturę z ograniczającym Saturnem, ale już dwa dni później, 14 czerwca, koniunkcja Merkurego ze Słońcem sprawi, że błyśniecie pomysłami i uzyskacie uznanie otoczenia. Do nieporozumień może dojść 16 czerwca, gdy Merkury wraz z Wenus znajdą się napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem, całe szczęście już następnego dnia obydwie planety zmienią znak i wejdą do życzliwego Raka, zaczniecie w większym stopniu liczyć się z uczuciami innych, co doprowadzi do zgody i ułatwi porozumienie. Między 20 a 22 czerwca sekstyl Merkurego do Marsa sprawi, że intelekt będzie działał jak brzytwa, staniecie się elokwentni i wygadani. Pod koniec miesiąca, od 25 do 27 czerwca, trygon Merkurego do Saturna nada powagi waszym wypowiedziom, które okażą się wyważone i przemyślane, to dobry moment na organizację różnorakich wydarzeń, natomiast ostatni dzień miesiąca przyniesie wspaniałe i oryginalne pomysły, którymi podzielicie się z partnerami, do czego przyczyni się sekstyl Merkurego do rewolucyjnego Urana w przeciwległym Byku.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *