Horoskop miesięczny na czerwiec 2024 dla Barana

Słońce tranzytuje przyjazne Bliźnięta do 20 czerwca, kierując uwagę na rozwój osobisty, nawiązanie kontaktów z rodzeństwem i sąsiadami, zwiększenie mobilności i szeroko pojętej komunikacji. Pierwszy tydzień miesiąca minie pod wpływem trygonu, jaki Jowisz w Bliźniętach utworzy z transformującym Plutonem w życzliwym Wodniku, macie wiec szansę poszerzyć kontakty międzynarodowe, nawiązać nowe znajomości, które warto przekształcić w przyjaźń, zdobywanie wiedzy okaże się kluczowe dla rozwoju samoświadomości. Nów Księżyca w Bliźniętach w koniunkcji z Wenus, do którego dojdzie 6 czerwca, sprzyja rozpoczęciu pisania bloga, założeniu strony internetowej lub innego rodzaju przedsięwzięcia promującego waszą osobę lub dokonania, warto jednak poczekać do 12 czerwca, ponieważ między 6 a 12 czerwca pozostaniecie pod wpływem kwadratury Słońca i Wenus do Saturna, mogą więc objawić się nieuświadomione i głęboko zakorzenione obawy, które opóźnią realizację marzeń. 20 czerwca wieczorem Słońce wkroczy do uczuciowego Raka, nadchodzący miesiąc warto więc poświęcić potrzebom rodziny i zadbać o własny komfort psychiczny. W nocy z 21 na 22 czerwca pełnia Księżyca w Koziorożcu rozbudzi emocje związane z koniecznością pogodzenia interesów rodzinnych z zawodowymi.

Do 9 czerwca Mars przebywając w waszym znaku, obdarzy wszystkich sporą dozą energii, asertywności i chęci do działania, kiedy jednak wejdzie do Byka straci wiele ze swej mocy, możecie więc częściej tracić cierpliwość i reagować defensywnie w sytuacji możliwości straty pieniędzy lub konieczności ich nadmiernego wydawania, zwłaszcza między 9 a 12 czerwca, gdy utworzy kwadraturę z potężnym Plutonem, trudno będzie zachować równowagę. Szybkie i zdecydowane decyzje finansowe, szczególnie dotyczące domu i rodziny, możecie podejmować między 20 a 22 czerwca, gdy Merkury w Raku utworzy harmonijny aspekt z Marsem w Byku.

W pierwszym tygodniu miesiąca Wenus w koniunkcji ze Słońcem w rozgadanych Bliźniętach sprawi, że flirt stanie się waszą codziennością, warto wyrażać się w sposób przyjazny, bo okaże się to bardzo opłacalne i przyniesie wymierne korzyści, natomiast między 6 a 10 czerwca, gdy Wenus ustawi się w kwadraturze do ostrożnego Saturna, relacje mogą ulec ochłodzeniu, nie bójcie się wyrażać swoich uczuć. 16 czerwca Wenus znajdzie się w koniunkcji z Merkurym jeszcze w Bliźniętach, tworząc kwadraturę do zwodniczego Neptuna, nie ufajcie więc pustym obietnicom, następnego dnia obydwie planety zmienią znak i wejdą do uczuciowego Raka, nadal pozostając w koniunkcji – tego dnia łatwiej możecie wyrazić swoje uczucia, rodzina okaże się najważniejsza. Między 27 a 30 czerwca spodziewajcie się udanych randek, temperatura uczuć wzrośnie nawet w stałych, długoletnich związkach, pieniądze chętnie wydacie na potrzeby rodziny, wpłynie na to sekstyl Wenus do Marsa.

Od 1 do 3 czerwca Merkury w sekstylu do Neptuna natchnie was do rytuałów przyciągających obfitość do waszego życia. 3 czerwca Merkury opuści Byka i wejdzie do znaku Bliźniąt, którym włada i gdzie jest wyjątkowo silny, wzrośnie więc ciekawość i zdolność do zdobywania wiedzy, pojawi się chęć podróżowania, wyrażania swoich poglądów, intelekt zacznie działać jak brzytwa, staniecie się bardziej mobilni a także obecni w internecie, zwłaszcza między 3 a 5 czerwca, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem, tworząc harmonijny aspekt z Plutonem. 12 czerwca Merkury ustawi się w kwadraturze do Saturna, co może wprowadzić ograniczenia w komunikacji, natomiast już dwa dni później, 14 czerwca, koniunkcja Merkurego ze Słońcem pozwoli uświadomić sobie wiele spraw, o których nie mieliście pojęcia. 17 czerwca Merkury wraz z Wenus wejdą do uczuciowego Raka, w dniach 20 – 22 czerwca, gdy Merkury utworzy sekstyl z Marsem w Byku, warto podejmować finansowe decyzje dotyczące całej rodziny. Między 25 a 27 czerwca trygon Merkurego do Saturna umocni was w podjętych postanowieniach, natomiast w ostatnich dniach miesiąca sekstyl Merkurego do wywrotowego Urana sprawi, że wpadną wam do głowy pomysły jak poprawić sytuację materialną i zwiększyć zarobki.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *