Horoskop miesięczny na czerwiec 2023 dla Wagi

Słońce w przyjaznych Bliźniętach przebywa do 21 czerwca, kierując energię na rozwój wiedzy, podróże i nawiązywanie kontaktów międzynarodowych. Pełni Księżyca w Strzelcu, do której dojdzie 4 czerwca, towarzyszyć będzie koniunkcja Merkurego z Uranem, co zapowiada nerwowość i rozbudzenie emocji w związku z wyjazdem zagranicznym, wynikami konkursu lub wyborem studiów. 18 czerwca natomiast nów Księżyca w Bliźniętach w kwadraturze do Neptuna utrudni rozpoczęcie nowego etapu edukacji, może się pojawić jakiś trudny do zdiagnozowania problem zdrowotny lub nowy zawodowy projekt okaże się niejasny i niepewny. Całe szczęście dniach od 15 do 24 czerwca dobroczynny Jowisz ustawi się w sekstylu do stabilizującego Saturna, co pozwoli ugruntować zawodową pozycję, sprzyjać też będzie inwestycjom w rzeczy trwałe. 21 czerwca Słońce zmieni znak, wkroczy do Raka i ustawi się od razu w opozycji do potężnego Plutona, obowiązki zawodowe okażą się wymagające, a nawet wymuszające pewnego rodzaju zależność. W ostatnich dniach miesiąca Słońce w korzystnych aspektach do Jowisza i Saturna pozwoli nawiązać korzystną zawodową współpracę, która poprawi sytuację materialną rodziny.

Wenus, władczyni waszego znaku, przebywa w Raku, tworząc sekstyl z marzycielskim Neptunem, okaże się to korzystne przede wszystkim dla osób twórczych, wykonujących zawody artystyczne. 5 czerwca Wenus zawita do życzliwego Lwa i znajdzie się w opozycji do pożądliwego Plutona, życie towarzyskie ruszy pełną parą, namiętną miłość macie szansę spotkać w gronie przyjaciół lub w grupie osób podzielających wasze zainteresowania, uważajcie jednak, bo możecie natrafić na osobę zazdrosną lub toksyczną, dajcie więc sobie czas, zanim rzucicie się w czyjeś ramiona. W dniach 9 – 11 czerwca Wenus utworzy napięty aspekt z Jowiszem i Węzłami Księżycowymi, trudno będzie zdobyć to, na czym wam zależy, chociaż wydawało się, że jest w zasięgu ręki.

Mars tranzytuje życzliwego Lwa przez cały miesiąc, aktywność skierujecie na rozwój życia towarzyskiego, ale w dniach od 24 do 28 czerwca kwadratura Marsa do Urana może zepsuć dobrze zapowiadającą się przyjaźń, konflikt dotyczyć będzie zarządzania wspólnymi pieniędzmi, uważajcie, bo wasza reakcja może być mocno przesadzona.

Merkury przebywa w Byku do 11 czerwca, w dniach 9-10 czerwca utworzy korzystny aspekt z intuicyjnym Neptunem, co będzie korzystne dla twórców, artystów oraz osób podążających drogą rozwoju osobistego lub duchowego. 11 czerwca Merkury zmieni znak i wejdzie do życzliwych Bliźniąt, co doda mu mocy, od razu znajdzie się w trygonie do Plutona w Wodniku, ten krótki moment warto wykorzystać na asertywne postawienie na swoim w sprawach dotyczących dzieci lub nieformalnych związków, bowiem jeszcze tego samego dnia Pluton wycofa się do Koziorożca a wraz z nim powrócą nierozwiązane problemy rodzinne. 15 czerwca kwadratura Merkurego do Saturna utrudni komunikację, rozpoczęcie podróży warto odłożyć na inny dzień, natomiast w dniach 17 – 21 czerwca sekstyl Merkurego najpierw do Wenus a następnie do Marsa w życzliwym Lwie zapowiada miłe spotkania z przyjaciółmi. W okolicach 25 czerwca Merkury znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, ktoś może zechcieć was oszukać lub manipulować waszą opinią. 27 czerwca Merkury opuści życzliwe Bliźnięta i wejdzie do Raka, ostatniego dnia miesiąca wraz ze Słońcem znajdzie się w korzystnych aspektach z Jowiszem i Saturnem, co ułatwi podjęcie właściwych decyzji dotyczących nadchodzącej przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *