Horoskop miesięczny na czerwiec 2023 dla Skorpiona

Słońce tranzytuje znak Bliźniąt do 21 czerwca, co pozwoli nawiązać kontakt z własnym wnętrzem, skieruje też uwagę na zarządzanie wspólnym stanem posiadania. 4 czerwca pełnia Księżyca w Strzelcu rozbudzi emocje w sprawach finansowych, koniunkcja Merkurego z nieprzewidywalnym Uranem w przeciwległym Byku dodatkowo podniesie ciśnienie, otrzymacie niespodziewaną informację lub ktoś z przyjaciół zaskoczy was swoimi pomysłami, starajcie się unikać konfliktu z partnerami życiowymi, bo wybuch emocji okaże się większy, niż przypuszczacie. 11 czerwca Pluton, władca waszego znaku, wycofa się do życzliwego Koziorożca, powrócą niektóre nierozwiązane problemy w relacjach z rodzeństwem lub sąsiadami. 18 czerwca nów Księżyca w Bliźniętach w kwadraturze do zwodniczego Neptuna ostrzega, że planowana inwestycja jest zbyt ryzykowna, ktoś może wami manipulować lub przekazać nieprawdziwe informacje. Od 15 do 24 czerwca dobroczynny Jowisz w przeciwległym Byku znajdzie się w korzystnym aspekcie ze stabilizującym Saturnem, to dobry moment na legalizacje związku oraz nawiązanie długotrwałych partnerskich relacji. 21 czerwca Słońce zmieni znak i wkroczy do przyjaznego Raka, rozpoczynając okres rodzinnych wyjazdów wakacyjnych. Ostatnie dni miesiąca sprzyjają dalekim podróżom i urlopowym planom, ponieważ Słońce ustawi się w korzystnych aspektach z Jowiszem i Saturnem.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku ognistego Lwa, angażując was w sprawy zawodowe, w pracy wykażecie się sprawną organizacją i efektywnym działaniem. Szczególną ostrożność zachowajcie między 24 a 28 czerwca, kiedy Mars znajdzie się w kwadraturze do rewolucyjnego Urana, bo wasza aktywność i nadmierny pośpiech może kogoś wyprowadzić z równowagi, pojawią się kłótnie a nawet zerwanie relacji osobistej lub biznesowej.

Wenus jeszcze tylko do 5 czerwca przebywa w życzliwym Raku, warto ten czas wykorzystać na okazanie bliskiej osobie jak bardzo wam na niej zależy, romantycznym chwilom we dwoje sprzyjać będzie sekstyl Wenus do marzycielskiego Neptuna w przyjaznych Rybach. 5 czerwca Wenus zawita do znaku Lwa i od razu znajdzie się w opozycji do Plutona, co rozbudzi zmysły, ogarnie was namiętność, ale zaraz za nią nadejdzie zazdrość i chęć dominacji. W dniach 9 – 11 czerwca Wenus utworzy napięty aspekt z Jowiszem i Węzłami Księżycowymi, pojawią się przeszkody w osiągnięciu celów, zwłaszcza w sprawach zawodowych.

Merkury w przeciwległym Byku przebywa do 11 czerwca, wpływając na negocjacje, umowy, ustalenia – oprócz koniunkcji z nerwowym Uranem 4 czerwca, utworzy korzystny aspekt z Neptunem w dniach 9-10 czerwca, to znakomity moment, aby zwerbalizować swoje marzenia i zacząć je realizować. 11 czerwca Merkury opuści Byka i wejdzie do Bliźniąt, gdzie nabierze więcej mocy, przez krótką chwilę znajdzie się w trygonie z Plutonem, zanim ten wycofa się do Koziorożca, niektóre Skorpiony wykorzystają te moment, na przekonanie oponentów do swoich koncepcji. 15 czerwca kwadratura Merkurego do Saturna utrudni porozumienie z dziećmi, które mogą stać się uparte, natomiast w dniach 17-18 czerwca sekstyl Merkurego do Wenus sprzyja finansowym negocjacjom. 21 czerwca będziecie myśleć szybko i skutecznie, do czego przyczyni się korzystny aspekt Merkurego z Marsem. 25 czerwca uważajcie na oszustów i manipulatorów, bo Merkury znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem. 27 czerwca Merkury zmieni znak i wejdzie do życzliwego Raka a ostatniego dnia miesiąca wraz ze Słońcem znajdzie się w korzystnych aspektach z Jowiszem i Saturnem, to znakomity moment na rozpoczęcie wakacyjnych podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *