Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Koziorożca

Słońce w Bliźniętach do 23 czerwca skieruje uwagę na sprawy zdrowotne, to także właściwy moment, aby uporać się w spokoju z zaległościami w pracy, bowiem w pierwszej połowie miesiąca Słońce nie tworzy ważnych aspektów. 14 czerwca natomiast dojdzie w znaku Strzelca do pełni Księżyca, niektóre Koziorożce mogą mieć problemy z systemem trawiennym, czego przyczyną okaże się nadmiar stresów oraz przepracowanie w ostatnich miesiącach.

Od 14 do 18 czerwca pozostaniecie pod wpływem trygonu Słońca do Saturna, władcy waszego znaku, troska o przetrwanie oraz zabezpieczenie finansowe okaże się niepotrzebna, ponieważ wasze dochody może nie są wielkie, ale za to stabilne, natomiast kwadratura Słońca do Neptuna doprowadzi do chaosu informacyjnego oraz emocjonalnego, co właśnie odbije się niekorzystnie na samopoczuciu. 21 czerwca Słońce opuści znak Strzelca i wkroczy do przeciwległego Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym partnerstwo oraz związki międzyludzkie okażą się priorytetem. W ostatnich dniach miesiąca nów Księżyca w kwadraturze z Jowiszem, wyznaczy początek relacji, która będzie miała zasięg międzynarodowy, niektóre Koziorożce zdecydują się ugościć w domu uchodźców z Ukrainy, inne mogą spodziewać się wizyty osób o wysokim statusie społecznym.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Barana, gdzie jest mocny, zaangażujecie się więc w rozmaite remonty, przebudowy, kopanie ogródka lub zaczniecie uprawiać jakiś rodzaj sportu. W domu zapanuje atmosfera pośpiechu, stresu i niecierpliwości, co może odbić się niekorzystnie na stosunkach w rodzinie, szczególnie pod koniec miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w aspekcie z Saturnem a zaraz potem w kwadraturze z Plutonem w waszym znaku – niektóre Koziorożce na przełomie czerwca i lipca mogą nie wytrzymać napięcia i zareagować nadmiernie impulsywnie na zaczepkę.

Wenus tranzytuje życzliwy znak Byka do 23 czerwca, będziecie emanować w tym czasie prawdziwym ciepłem i empatią, zwłaszcza w stosunku do dzieci. Niektóre Koziorożce nawiążą romans pomiędzy 10 a 13 czerwca, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, nowo poznana osoba zburzy wasze wyobrażenie na temat miłości. Od 17 do 23 czerwca natomiast Wenus w aspektach z Neptunem, Saturnem i Plutonem rozbudzi całe morze zmiennych emocji, od romantycznych uniesień, poprzez lęki i zachowawcze rozważania, aż do wielkiej namiętności. 23 czerwca Wenus zmieni znak i wejdzie do Bliźniąt, uczucia skupicie na członkach rodziny, zwłaszcza pod koniec czerwca, kiedy Wenus utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem.

Merkury w życzliwym Byku już 3 czerwca zmieni bieg na prosty, łatwiej wam będzie dojść do porozumienia z dziećmi i kochankami, sprawy związane z rozwojem zainteresowań przestaną się komplikować. Między 9 a 12 czerwca trygon Merkurego do Plutona w waszym znaku sprzyja poważnym rozważaniom, transformacji ulegnie sposób myślenia, do głosu bowiem dojdą skrywane uczucia.  13 czerwca Merkury opuści przyjaznego Byka i wejdzie do znaku Bliźniąt, gdzie jest bardzo mocny, dlatego w drugiej połowie miesiąca warto wybrać się do lekarzy specjalistów i zrobić rutynowe badania. Między 18 a 22 czerwca sekstyl Merkurego do Jowisza zachęci do nauki języka, zdobywania wiedzy oraz podróżowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *