Horoskop Anielski na luty 2026 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś mądrą, intuicyjną, szlachetną osobą. Duchowy wymiar ma dla Ciebie fundamentalne znaczenie, chociaż możesz się do tego nie przyznawać. Być może to jest przyczyną tego, że nieświadomie cierpisz. W tym miesiącu możesz zmagać się z gwałtownymi emocjami, wyzwania i walka mogą w Tobie się burzyć i być przyczyną podejmowania pochopnych działań. Możliwe, że doświadczysz nagłych i nieodwracalnych zmian. Nie powinny Ci teraz doskwierać poważniejsze problemy zdrowotne, jedynie depresja może powodować pewne dolegliwości. Nadzieje, jakie pokładasz w rozwoju swojej relacji uczuciowej zostaną zrealizowane. Pamiętaj, że rozmowa, słuchanie drugiej osób i wyjaśnianie problemów wzmacnia każdy związek.

Twoje niezaprzeczalne talenty i wartości, jakimi kierowałeś się do tej pory w pracy przyniosą uśmiech losu, uzyskasz wyjątkowo dobry wynik przy stosunkowo niewielkim wysiłku. Spotkanie z wpływową osobą rozwiąże któryś z Twoich problemów. Możesz być pewien tego, że otrzymasz wsparcie w potrzebie. Dzięki wytrwałości hamujące Cię dotąd przeciwności zostaną pokonane. Wybaczysz bliskim błędy popełnione wobec siebie.

Drogi Strzelcu, nie tylko aniołowie pomagają Ci w samorozwoju, towarzyszą Ci również inne świetliste istoty. Są to siły z królestwa minerałów, roślin i zwierząt, jak również duchy natury, Mistrzowie Duchowi, boginie, bogowie, a także duchy przodków. W różnych momentach życia możesz odczuwać silniejszy związek z konkretnymi siłami, które przesyłają Ci pomoc, radę i ochronę. Teraz jest czas, byś był świadomy ich obecności w Twoim życiu. One również, jak aniołowie, szanują Twoją wolną wolę. Czekają na zaproszenie do Twojego życia i cieszą się, kiedy przesyłasz im swoje myśli i zwracasz się do nich o wsparcie. Z miłością pomogą Ci podążać drogą Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Zobacz Anielskie Inspiracje

13 komentarzy do “Horoskop Anielski na luty 2026 roku dla Strzelca

  1. Witam, kiedy ten horoskop był układany , mamy 2 maja 2020r a odpowiedzi są z 2018r . Na który więc rok jest obowiązujący? Chciałam się trochę pocieszyć dodać otuchy ale jak spojrzałam na odpowiedzi , zwątpiłam

    1. Dzień dobry. Horoskop jest zamieszczany z datą, jaka jest widoczna przy wpisie. Komentarze są archiwalne, nie w każdym miesiącu ktoś decyduje się zostawić od siebie wiadomość.

  2. Oczywiście że tak. Nie ma co płakać …łatwo napisać. Lekko nie było przebolałam… trochę to trwało ale los uśmiecha się do mnie.

  3. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

    1. No tak święty spokój ale trzeba go najpierw mieć i umieć odnaleźć w sobie. Wyciszyć się pokontemplować… Ja niestety od dłuższego czasu nie potrafię i oczywiście nic dobrego z tego nie wychodzi…

  4. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
    Odchodzę z pracy.
    Pozdrawiam wszystkich.

    1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

  5. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

  6. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

  7. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *