Drogi Raku, jesteś konsekwentny, wytrwały i pełen wiary w siebie. Nie stwarzasz sam sobie problemów, jedynie obawiasz się zmian i to rodzi Twoje wewnętrzne blokady. Możesz być teraz trochę nadwrażliwy. Będziesz musiał stawić czoła zaburzeniom żywieniowym, pomoże Ci w tym zrównoważona dieta. Dla Twojego związku uczuciowego będzie to spokojniejszy okres, w którym po fazie pewnego zmęczenia sobą na nowo odkryjecie z partnerem radość z bycia razem. Z ukochaną osobą połączy Cię idealne zrozumienie na duchowym poziomie.
W pracy powodzenie będzie Ci sprzyjać we wszystkich dziedzinach dotyczących edukacji lub pracy dziennikarskiej. Życiowa mądrość, która pomaga Ci stawać twarzą w twarz z zakrętami losu sprawia, że zawsze pozostajesz sobą. Mogą niepokoić Cię spotkania z ludźmi bardziej dynamicznymi niż Ty. Po zmianie, którą odczujesz jako utrudnienie, znacznie dopisywać Ci szczęście. Mogą otworzyć się przed Tobą wspaniałe możliwości, szansa na przemieszczanie się i dalsze podróże.
W maju szczególną opieką otacza Cię Archanioł Rafał, który usłyszał zapewne Twoją prośbę o uzdrowienie i zjawił się na Twoje wezwanie. To on posiada wiedzę o sztuce leczenia. Prosi Cię, abyś spojrzał na chorobę z wyższej perspektywy. Archanioł Rafał uczy, że wszelkie dolegliwości i choroby można uleczyć, jeśli jest się gotowym popracować nad nimi na poziomie świadomości. W najgłębszym zakamarku duszy mieszka uzdrawiająca moc. Zaufaj i uwierz, że jesteś w stanie do niej dotrzeć. Niech w medytacji każda komórka Twojego ciała promieniuje w świetle Boskości. Archanioł Rafał będzie prowadził Cię w tym procesie. Pamiętaj, że on nieustannie czeka, by przyjść Ci z pomocą, kiedy o to poprosisz.
~~ Słuchająca Aniołów

Nagle, ni z tego, ni z owego, zachciało mi sie pójść do opery. Nie poszłam, bo nie było juz biletów. Po kilku dniach mi przeszło. A potem czytam w horoskopie, że w dniach, kiedy miałam tę zachciankę, raki mogły poczuc potrzebę odwiedzenia przybytku kultury! NIESAMOWITE!
A ja proszę o horoskop na dni od 7.11.2022do 12.11.2022r
Jestem ur.12.07.1957r
Horoskop Anielski opisywany jest na cały miesiąc dla danego znaku. Jeśli jest Pani zainteresowana prognozą dla siebie na konkretne dni, a może na konkretne wydarzenie, to przydatna może być usługa zadania pytania do astrologa, zapraszam: https://www.czarymary.pl/p_872135_gdzie_kiedy_czy_pytanie_do_astrologa
bardzo prosze o horoskop dla mnie ==ur.18.lipca 1942 r. na 2019 r.Dziekuje.Alicja
Pani Alicjo, pod linkiem znajdzie Pani horoskop na 2019 dla Raków: http://www.horoskop.czarymary.pl/horoskop-na-rok-dla-raka/ Jeśli jest Pani zainteresowana szczegółowym horoskopem urodzeniowym, na tej stronie znajdzie Pani odpowiednią usługę: https://www.czarymary.pl/p_872134_horoskop_urodzeniowy – tu jeszcze będzie potrzebne podanie miejscowości i godziny urodzenia.
Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(
Sama prawda, nic dodać, nic ująć. Ja Rak to potwierdzam. Jadzia
niesamowite, to ja, moje problemy i rada do podjęcia decyzji.
Rak. Trafne definicje i b. dużo prawdy, aż mi łzy stanęły. Dziękuję.
Bardzo trafnie zobrazował moją obecną sytuację, trafny horoskop
Trafiony. Dziękuję.
Opisuje dokładnie to w jakim momencie życia teraz jestem… bardzo prawdziwy..
wogóle nie o mnie i nie trafiony ….może dlatego że nie wierzę w horoskopy …
czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
pozdrawiam i dziękuję
Fajny ten horoskop, a co dziwiejsze ,że się zgadza! I to jak! Dziękuje.
Niesamowicie trafny i prawdziwy 🙂