Horoskop tygodniowy dla Barana 19-25 września 2022

W poniedziałek warto odnowić ważne dla waszej kariery znajomości. Księżyc w Raku sprawi, że staniecie się bardziej empatyczni, opozycja Jowisza w waszym znaku do cofającego się Merkurego w przeciwległej Wadze pozwoli spojrzeć na przeszłość z innej perspektywy, naprawić błędy popełnione w relacji, dokumentach lub umowach, natomiast trygon Słońca do Plutona ułatwi zrozumienie, zaakceptowanie tego, czego zmienić się nie da i przystosowanie do obecnej sytuacji.

Pozytywne nastawienie i gotowość do współpracy zaowocują nowym zleceniem, które okaże się korzystne dla waszych finansów, gdy we wtorek Wenus znajdzie się w trygonie do innowacyjnego Urana. W środę i czwartek Księżyc w życzliwym Lwie zachęci do rozrywek, w środę warto się wybrać do teatru lub na koncert, w czwartek natomiast opozycja Księżyca do Saturna może utrudnić kontakt z przyjaciółmi.

W piątek z samego rana Słońce opuści pracowitą Pannę i wejdzie do przeciwległego znaku Wagi – na ten dzień do godziny 14.00 warto zaplanować ważne spotkania z dawno niewidzianymi osobami, niektóre Barany zapragną wrócić do minionej miłości, przyczyni się do tego dokładna koniunkcja cofającego się Merkurego ze Słońcem. Po południu Merkury wycofa się do Panny, gdzie jest bardzo mocny, da wam szansę na wprowadzenie poprawek w dokumentach i zweryfikuje waszą dietę, na sprawy zdrowotne w czasie weekendu zwróci też uwagę tranzyt Księżyca przez ten znak.

W nocy z niedzieli na poniedziałek dojdzie do nowiu Księżyca w przeciwległej Wadze w opozycji do przebywającego w waszym znaku Jowisza, co zapowiada nawiązanie międzynarodowej znajomości, powrót dawnej miłości lub rozpoczęcie nowego etapu w ważnej dla was relacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *