Horoskop na styczeń 2024 roku dla Barana

Słońce w Koziorożcu do 20 stycznia skieruje uwagę na sprawy zawodowe i rozwój kariery. W dniach od 8 do 12 stycznia, gdy Słońce znajdzie się w trygonie do nieprzewidywalnego Urana w zasobnym Byku, pojawi się niespodziewana okazja na rozpoczęcie oryginalnego, ale ryzykownego projektu, który wpłynie rewolucjonizująco na finanse, przyczyni się do tego również nów Księżyca w ambitnym Koziorożcu, do którego dojdzie 11 stycznia. Od 14 do 18 stycznia harmonijny aspekt Słońca do Neptuna pozwoli niektórym Baranom spełnić ukryte marzenia, wpłynie też pozytywnie na sprawy zdrowotne. Między 18 a 23 stycznia pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Słońca z potężnym Plutonem, co zapowiada głęboką transformację w dziedzinie kariery, trzeba jednak będzie stawić czoła trudnym sytuacjom w pracy, cena za sukces lub uzyskanie władzy może być wysoka. 20 stycznia Słońce wkroczy do Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym sprawy społeczne oraz zawieranie i podtrzymywanie przyjaźni okaże się najbardziej istotne, następnego dnia do tego samego znaku wkroczy transformujący Pluton, co jest wyjątkowo ważnym wydarzeniem astrologicznym, ponieważ w nadchodzących latach zmieni radykalnie wasz stosunek do przyjaciół. 25 stycznia dojdzie do pełni Księżyca w życzliwym Lwie, towarzyszyć jej będzie kwadratura Słońca do Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie do 29 stycznia, końcówka miesiąca zapowiada się więc emocjonująco, dzięki związkom przyjaźni pojawi się szansa na większe zarobki lub zyski, będą one jednak obarczone pewnym ryzykiem.

4 stycznia Mars, władca waszego znaku, opuści życzliwego Strzelca i wtargnie do ambitnego Koziorożca, staniecie się więc bardzo aktywni w dziedzinie zawodowej i dążeniu do awansu. W dniach od 8 do 14 stycznia Mars w harmonijnych aspektach najpierw do Saturna a następnie Jowisza otworzy przed wami drzwi do kariery, możecie działać szybko i skutecznie. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Urana sprawi, że będziecie gotowi postawić wszystko na jedną kartę.

Wenus, planeta piękna i miłości, 1 stycznia ustawi się w kwadraturze do ograniczającego Saturna, niektóre pary oddalą się od siebie, możecie poczuć się samotnie pierwszego dnia nowego roku. W dniach 18 – 20 stycznia kwadratura Wenus do Neptuna przyniesie rozczarowanie w miłości, pojawi się podejrzenie o zdradę lub kłamstwo – uwaga, mogą to być jedynie plotki. 23 stycznia rano Wenus wejdzie do Koziorożca, uczucia staną się wyważone i podporządkowane interesom oraz rozsądkowi. Pod koniec miesiąca, między 27 a 30 stycznia, Wenus utworzy harmonijne aspekty z Saturnem oraz Jowiszem, co sprzyjać będzie finansom oraz sprawom zawodowym.

2 stycznia Merkury w życzliwym Strzelcu powróci do biegu prostego, co znacznie poprawi komunikację, ostrożność jednak powinniście zachować w dniach od 8 do 10 stycznia, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, bowiem za plecami pojawią się plotki szkodzące waszemu wizerunkowi. 14 stycznia Merkury ponownie wejdzie do Koziorożca, co skupi myśli na rozwoju kariery, już między 17 a 20 stycznia harmonijne aspekty z Saturnem i Jowiszem pozwolą podjąć właściwe decyzje w sprawach zawodowych i finansowych. Od 26 do 29 stycznia Merkury w koniunkcji z Marsem w trygonie do Urana sprawi, że niektóre Barany podejmą ryzykowne, życiowe decyzje. 

 Szczęśliwego Nowego Roku 2024!

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Jeden komentarz do “Horoskop na styczeń 2024 roku dla Barana

  1. Przeczytałam horoskop dla mego znaku Barana na m-c syczeń. Jest czarowny.Niech spełniają się pozytywne aspekty tego horoskopu. W obecnej mojej sytuacji niech się zadzieją tylko same pozytywy do realizacji których aktywnie się włączam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *