Horoskop na sierpień 2018 roku dla Wagi

Na początku miesiąca możecie odczuwać złość w stosunku do dzieci oraz osób, które kochacie, starajcie się wykrzesać z siebie większą dozę tolerancji, bo nie warto tracić energii z powodu cudzych słabości. Wenus w Pannie w pierwszym tygodniu miesiąca sprawi, że będziecie nadmiernie krytyczni wobec bliskich, co nie służy budowaniu dobrych relacji. Między 3 a 8 sierpnia kwadratura Słońca do Jowisza doprowadzi do zwiększenia wydatków na promocję i wizerunek, zastanówcie się, czy warto wydawać na ten cel całą pensję. Na szczęście już 7 sierpnia do Wagi zawita Wenus, władczyni waszego znaku, rozpoczynając jeden z lepszych okresów tego roku. Między 7 a 10 sierpnia trygon Wenus do Marsa podbije serce niejednej Wagi, wywołując kolorowy zawrót głowy, szczęście się do was uśmiechnie a miłość opromieni, nie zmarnujcie okazji na polepszenie stosunków z ukochaną/ym, najlepiej wybierzcie się razem na wakacje, spędzicie niezapomniane chwile, szczególnie w drugiej połowie miesiąca. Jedynie między 10 a 12 sierpnia, kiedy znajdziecie się pod wpływem nowiu w znaku Lwa w połączeniu z częściowym zaćmieniem Słońca, zachowajcie spokój i rozwagę wobec przyjaciół, dzieci lub kochanków, na potrzeby których wydacie znacznie więcej pieniędzy, niż planowaliście.

13 sierpnia Mars opuści ruchem wstecznym znak Wodnika i wstąpi do znaku Koziorożca, powrócą więc pilne zawodowe i rodzinne sprawy do załatwienia, nic wam jednak humoru nie zepsuje, dopóki Wenus przebywa w swoim znaku. Między 16 a 23 sierpnia Wenus utworzy sekstyl z Merkurym, który 19-go zmieni bieg na prosty, to idealny moment na wspólne wyjazdy, długie rozmowy, zwiedzanie ciekawych miejsc.

23 sierpnia Słońce zmieni znak i wkroczy do Panny, rozpoczynając zwyczajowo miesiąc osłabienie energetycznego Wag, warto więc wybrać się na urlop, aby naładować akumulatory lub skierować uwagę na własny rozwój. Słońce w trygonie do Urana i Saturna w ostatnim tygodniu sierpnia, pozwoli wykorzystać zarówno wyobraźnię, jak i umiejętność wprowadzenia pomysłów w życie, uda się więc pogodzić przeciwności w problemach dnia codziennego. Między 25 a 28 sierpnia czekają was kolejne wydatki, związane z potrzebami przyjaciół, ale wykażecie się wyrozumiałością i szczodrością. Kwadratura Wenus do Plutona oraz pełnia w znaku Ryb rozbudzą namiętności i pozwolą wejść głęboko w motywację zarówno własnych działań, jak i osób, na których wam zależy, uważajcie, aby nie paść ofiarą osób bezwzględnych, nastawionych wyłącznie na własny interes.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *