Horoskop na sierpień 2016 dla Panny

Merkury przez cały miesiąc będzie tranzytował Wasz znak, Wenus zaś od 5-go sierpnia, natomiast Słońce od 22 sierpnia. Do 9 września w znaku Panny przebywa również rozdająca szczęście i zaszczyty planeta Jowisz. Cały sierpień okaże się znaczący i może daleko Was zaprowadzić.

Pierwsza dekada miesiąca zapowiada się pracowicie, na co wpłynie kwadratura Merkurego do Saturna, a także opozycja do Neptuna. Ktoś starszy w rodzinie może niedomagać i wymagać opieki. Jeśli planowaliście remont domu lub mieszkania, to będzie szedł on jak po grudzie. Również Wasza kariera napotka niespodziewane trudności lub w pracy szef każe zostawać po godzinach. Silny Merkury pozwoli jednak sprostać wszystkim wymaganiom i w rezultacie wyprowadzi Was na prostą pod warunkiem, że unikniecie pułapek związanych z używkami. Niektóre Panny poczują się zmęczone i zechcą uciec na urlop – niestety, nawet na wakacjach nie opuszczą Was trudne zawodowe obowiązki.

W drugiej dekadzie sierpnia trzeba będzie postarać się o dodatkowe dochody, bo kasa zaświeci pustkami, nie zapominajcie, że każdy wysiłek Wam się opłaci, chociaż laury zaczniecie zbierać pod koniec miesiąca. W czasie pełni Księżyca w znaku Wodnika, do której dojdzie 17/18 sierpnia, sytuacja zmusi Was do sięgnięcia po rezerwy. Okaże się, że aby osiągnąć postawione sobie cele, trzeba uzyskać wsparcie przyjaciół a także uruchomić dodatkowych pracowników. Wszystko wydawać się będzie niejasne i za mało zorganizowane, ale być może to Wasze wymagania są nierealne?

W dniach 15-20 sierpnia miłość zapuka do Waszych drzwi, ale nie każda Panna zdecyduje się ją wpuścić. Jest w Was duża doza krytycyzmu i trudnych do zrealizowania oczekiwań.

Od 20 do 30 sierpnia koniunkcja Merkurego z Jowiszem skieruje całą Waszą uwagę na sprawy międzynarodowe. Będziecie gościć obcokrajowców lub sami wybierzecie się za granicę.

Kiedy 22 sierpnia Słońce wkroczy do Waszego znaku, postawi Was w centrum zainteresowania. Będziecie błyszczeć gdziekolwiek się pojawicie, bez względu na to czy zdecydujecie się skorzystać z urlopu i wybrać na wymarzone wakacje w jednym z modnych kurortów, czy zostaniecie w pracy, angażując się w najważniejsze dla firmy sprawy.

Wykorzystajcie swoje „5 minut”, bo prędko się nie powtórzy – już od 30 sierpnia Merkury rozpocznie retrogradację, co skomplikuje wiele ważnych spraw, Wenus natomiast opuści znak Panny i przesunie się do Wagi. Tylko do 9 września w Waszym znaku przebywać będzie szczodry Jowisz, ale Słońce jeszcze przez długi czas obdarzy Was swoją energią.

CM_wspomnienia_rotator

2 komentarze do “Horoskop na sierpień 2016 dla Panny

    1. Retrogradacja w sensie astrologicznym oznacza, że planeta się „cofa”, a wiec idzie w złym kierunku. Okres ten jest niekorzystny dla rozpoczynania nowych projektów, sprzyja natomiast zmianom i przemyśleniom związanym ze sprawami, które już się toczą i wymagają korekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *