Horoskop na rok 2019 dla Raka

CzaroMarownik 2019

rak

Drogi Raku, początek roku 2019 rok wymagać będzie od Ciebie zmobilizowania całej odwagi, a przede wszystkim swojej siły moralnej, bo realizując swoje zamierzenia dojdziesz do momentu, w którym będziesz zniesławiany i narażony na ataki otoczenia. Nie pozwól zwabić się w żadną pułapkę i nie odpłacaj pięknym za nadobne. W pracy może nastąpić zmiana działu lub wykonywanych obowiązków, a nawet całkowita zmiana orientacji zawodowej. W relacji osobistej pojawić się może konflikt, ale będzie miał on oczyszczający wpływ na wasz związek i zapowiada szansę na dotarcie się z partnerem.

W drugim kwartale możesz odczuwać lęk, ale nie próbuj tłumić lub zwalczać tego uczucia. Lęk ten bo będzie drogowskazem, który zaprowadzi Cię do celu. Zaakceptuj swój strach i nie rezygnuj ze swoich zamierzeń. Z wielkim zapałem, niemal z niecierpliwością, podejdziesz do swoich obowiązków zawodowych. Bądź odważny i rób to, do czego popychają Cię uczucia, dziel z innymi swój zapał. Twój związek osobisty w tym czasie da Ci solidne podparcie. Przy boku swojego partnera możesz bezpiecznie patrzeć w przyszłość. Jeśli żyjesz samotnie, będziesz już wewnętrznie gotów na nową relację i możesz oczekiwać ważnego, długotrwałego związku.

W drugiej połowie roku zaczniesz planować lub rozpoczniesz przedsięwzięcia sięgające daleko w przyszłość i możesz mieć pewność, że spełnią pokładane w nich nadzieje i z czasem przyniosą pozytywne rezultaty. Podejdziesz do swoich codziennych zadań z otwartością i cierpliwością, będziesz gotów na przyjęcie nowych idei. W Twoim związku uczuciowym panować będzie radość i prawdziwie weselny czas, bez lęku oddasz się przepełnionemu miłością partnerstwu.

W czwartym kwartale, z powodu nadmiaru zadań bądź atmosfery w miejscu pracy, obowiązki zawodowe nie będą napawać Cię zbytnim optymizmem. Możesz poczuć, jakbyś miał związane ręce. Jeśli zorientujesz się, że znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia, ale nie będziesz mógł zrozumieć, co jest tego przyczyną lub z czego powinieneś zrezygnować, zachowaj spokój i cierpliwość. Przyglądaj się problemowi, a jego wyjaśnienie, którego nie dostrzegałeś, z pewnością się pojawi. To będzie czas, w którym z partnerem będziesz utrwalać swój związek uczuciowy i nadawać mu trwały, niezawodny charakter.

W 2019 roku nie zapominaj, że każde działanie wymaga dobrego planu. Im lepiej się przygotujesz, tym precyzyjniejszy będzie plan działania, który poprowadzi Ci w upragnionym kierunku.

4 komentarze do “Horoskop na rok 2019 dla Raka

  1. Proponuję jednakowoż nie wierzyć za bardzo w horoskopy. Wiarygodny horoskop może być tylko jeden. Mianowicie ten, który uwzględnia godzinę urodzin. Reszta to zabawa. Jeśli nie wierzycie w to, sprawdźcie za rok i oceńcie co było, a co nie. Pozdrawiam noworocznie i życzę wszelkiego szczęścia za co dzień i od święta. Elżbieta

  2. Witam Raki i Nieraki. Dla mnie ten horoskop to nic nowego. Uczę się systematycznie od lat kilkudziesięciu. Bez tego mój świat byłby martwy. Jestem też odporna na zakręty życiowe. To wynik doświadczeń i właśnie nauki oraz ustawicznej pracy nad sobą. Pomagają mi też: moje ciało niebieskie opiekuńcze, czyli Księżyc oraz Smok;-) Nie mówiąc o Krokodylu (to horoskop aztecki). Nie wspomnę o Aniołach. To się rozumie samo przez się. Tak czy inaczej nikt za nas nie rozwiąże problemów i nie spełni marzeń, jeśli nie zakaszemy rękawów i nie weźmiemy się do pracy. Prawda??????
    Pozdrawiam noworocznie Elżbieta

  3. Rzeczywiście piękny horoskop …nareszcie widać to światełko nadzieji ,czyli wziąść się w garść i do dzieła wszystkie RACZKI …bądżmy dobrej myśli i miejmy oczy szeroko otwarte aby złudzeń nie brać serio …to pomoże znowu uniknąć rozczarowania ….które szczególnie boli wrażliwe Raki !!!

  4. Wspaniały horoskop!!! Dający duże nadzieje na dalszy rozwój. Tego właśnie się spodziewałam =intuicyjnie. Jako RAK astrologiczny,zajmujący się ezoteryka od wielu lat jestem zachwycona powyższym horoskopem, który głosi konieczność pracy nad sobą, a równocześnie daje nadzieję na znaczna poprawę losu i warunków życiowych.
    Więc RACZKI zabierajmy się za robotę i nie marnujmy czasu na narzekanie, dusza odrobiła lekcje, które chciała odrobić, stworzyła nam taka rzeczywistość jaką chciała, a teraz my ją zmienimy i poprawimy. POWODZENIA WSZYSTKIM RACZKOM!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *