Horoskop na rok 2019 dla Barana

CzaroMarownik 2019

baran

Drogi Baranie, w 2019 roku wykażesz się dużym zaangażowaniem w pracę i rozwój osobisty.

Pierwszy kwartał roku wymagać będzie od Ciebie wkładu pracy, ale dzięki temu posuniesz się znacznie dalej na drodze poznania. W pracy pojawi się możliwość otrzymania obiecującego zlecenia, nowego projektu, czy planu do wykonania, przy realizacji którego otrzymasz znaczne wsparcie bądź propozycję objęcia nowego stanowiska. Jeśli poszukujesz zatrudnienia, pojawi się szansa na pracę.

Będzie to okres, w którym pojawi się wiele szans na podjęcie współpracy z ludźmi, z którymi mimo fizycznego oddzielenia, na przykład za pomocą mediów społecznościowych, weźmiesz udział w tworzeniu wspólnego projektu. Będzie to czas intensywny, lecz zyskasz dzięki temu wiele doświadczenia, stopniowo odetniesz się od przyjętych przekonań i zastąpisz je nowymi, własnymi przekonaniami.

W tym czasie nie będziesz zbytnio zaangażowany w rozwój swojego związku uczuciowego. Albo świadomie podejmiesz decyzję o okresie samotności, mając w pamięci stare rany z poprzedniej relacji, albo też odgrodzisz się od partnera ochronnym pancerzem, ukrywając przed nim swoje myśli i prawdziwe uczucia. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu związku, odważ się na wewnętrzne otwarcie, bo wszystkie nieprzyjemne rzeczy, których tak bardzo możesz się obawiać w bliskiej relacji, nie stanowią dla Ciebie rzeczywistego zagrożenia, a wręcz przeciwnie – to pełne zaufania otwarcie na bliską osobę przyniesie ze sobą wiele dobrodziejstw.

Dzięki takiej postawie w drugim kwartale roku w swoim związku uczuciowym poczujesz się pewnie i bezpiecznie, staniecie się z partnerem jeszcze bardziej na siebie otwarci, przyjaźni i pełni miłości. Podejmiecie wspólne przedsięwzięcia, co jeszcze bardziej pozwoli wam na wspólne cieszenie się z życia.

W tym czasie nawiążesz też nowe, ciekawe znajomości. Wykażesz się tolerancją i wspaniałomyślnością. Chętnie podzielisz się z  innym swoją wiedzą i doświadczeniem. Sam również wykażesz się chęcią do nauki nowych rzeczy, co bardzo przyda Ci się w pracy. Będziesz otwarty na nowości, obrotny, będziesz jasno przedstawiał swoje stanowisko. Jeśli do połowy roku nie będziesz zadowolony z warunków w aktualnej pracy, skorzystaj z nowej możliwości bardziej pasującej do Twoich planów.

Druga połowa roku przyniesie Ci ważną zmianę świadomości. Inaczej spojrzysz na minione sytuacje, nie będziesz już czuć lęku przed życiem i zmianami, jakie ono ze sobą niesie. Zrozumiesz, że jesteś wolny od wcześniejszych uwikłań, powiązań lub zwykłych iluzji i poczujesz za to wdzięczność. Czeka Cię zmiana, po której nic już nie będzie takie jak dawniej.

W życiu zawodowym może przejawić się to objęciem nowej pracy lub przyjęciem na siebie nowych, dotychczas nieznanych zadań. Możliwe, że za naukę nowych umiejętności w jakiś sposób trzeba będzie odpłacić, mimo tego wykażesz się ciekawością i chęcią do zdobywania wiedzy. Nowe umiejętności zapowiadają Ci optymistyczne widoki na przyszłość. Oczyszczająca siła zmian wpłynie też na Twój związek uczuciowy. Nie ma mowy, aby pozostało w nim miejsce na jakiekolwiek formy emocjonalnego usidlenia.

W czwartym kwartale możesz odczuć, że Twoje zachowanie jest zdeterminowane czymś, co Cię fascynuje lub też z innych powodów będziesz skrępowany lub nawet ubezwłasnowolniony. Praca będzie bardzo angażująca, lecz wszyscy w Twoim zespole będą nastawieni na sukces i dochód. Jeśli uda Ci odkryć fakty, które będą krępować Ci ręce, będzie to dla Ciebie korzystny czas, w którym będziesz mógł realizować swoje zawodowe marzenia. Twój związek miłosny pod koniec roku również będzie wymagał od Ciebie uwagi. Dzięki wytrwałym staraniom relacja ta przyniesie Ci poczucie bezpieczeństwa i głębokie szczęście.

W 2019 roku postaraj się pracować nad swoją stabilizacją życiową. Poczucie bezpieczeństwa, które wypracujesz swoimi staraniami, da Ci odwagę do porzucenia tego, co znane i wyruszenia ku nowej przygodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *