Horoskop na październik 2018 dla Bliźniąt

Pierwsze 4 dni miesiąca może charakteryzować nadmierne napięcie ze względu na kwadraturę Merkurego do Plutona, informacje, jakie otrzymacie na temat osób, które do tej pory ceniliście, okażą się mocno bulwersujące i niejednoznaczne. Bliźnięta posiadające dzieci powinny odpuścić w tych dniach stosowanie zbyt intensywnych metod wychowawczych, nadmierny krytycyzm i stosowanie przemocy, zarówno psychicznej, jak i fizycznej, bowiem tą drogą nic nie uzyskacie. Horoskop radzi wykazać większą dozę tolerancji i zrozumienia, szczególnie do 10 października, dopóki Merkury przebywa w znaku Wagi.

Między 10 a 13 października, kiedy Merkury w Skorpionie utworzy napiętą konfigurację z Uranem i Węzłami Księżycowymi, powstrzymajcie się od podejmowania ważnych życiowych decyzji, dajcie sobie czas na przemyślenia, nie działajcie pochopnie, nawet kiedy wydawać się będzie, że sytuacja tego od was wymaga. Zadbajcie o zdrowie, unikajcie ryzyka w każdej dziedzinie.

Między 14 a 17 października, podczas koniunkcji Merkurego z Wenus, spotkacie ponownie kogoś, kogo darzyliście głębokim uczuciem lub wielką namiętnością, nie zapominajcie jednak, że nie da się dwa razy wejść do tej samej wody, czas płynie i zmienia wszystko w nas i wokół nas. Między 17 a 22 października ogarną was sprzeczne emocje, złość wzbudzi brak szczerości i manipulacja, jakiej czujecie się poddawani, jednocześnie trudno będzie zrezygnować z profitów, jakie możecie zyskać.

23 października Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, a następnego dnia dojdzie do pełni w znaku Byka – informacje jakie otrzymacie, wywołają wzburzenie, ale niewiele od was zależy, zamiast więc przejmować się czymś, na co nie macie wpływu, skierujcie uwagę na poprawę samopoczucia – dobrze wam zrobi zmiana diety lub rozpoczęcie stosowania działań prozdrowotnych. Koniunkcja Merkurego do Jowisza, do której dojdzie pod koniec miesiąca, sprzyja podróżom zagranicznym i ważnym inwestycjom finansowym.
CzaroMarownik 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.