Horoskop na październik 2016 dla Raka

7_468x60_2-2

Silne i agresywnie działające w przeciwległym Koziorożcu planety Mars oraz Pluton sprawią, że poczujecie się postawieni pod ścianą. Napięcie i presję z tym związaną najsilniej odczują Raki z pierwszej i drugiej dekady znaku.

Początek miesiąca będzie jeszcze w miarę spokojny, chociaż już objawią się nieporozumienia i problemy tam, gdzie do tej pory czuliście się bezpiecznie. Dom i praca staną się areną działań, wobec których będziecie zmuszeni zająć stanowisko. Być może odwiedzą was znajomi z zagranicy lub w rodzinie pojawi się dziecko. Osoby związane z uczelnią albo rozpoczynające studia wyższe, staną wobec konieczności przystosowania się do warunków, które zmuszą je do zmiany przyzwyczajeń, sprawią również, że zajdzie konieczność zweryfikowania przekonań. Wyznawany światopogląd stanie się przyczyną nieprzejednanego konfliktu.

Niektóre Raki poczują się oszukane i zdradzone, planety radzą, aby nie reagować impulsywnie, bo może się to źle skończyć dla wszystkich. Jeżeli jednak od dłuższego czasu pozostajecie w toksycznym związku, to właśnie teraz jest najlepszy czas, aby zrzucić z siebie więzy przeszłości i wybrać wolność. Nic nie usprawiedliwia złego traktowania i nie powinniście do tego dopuścić, należy wzbudzić w sobie poczucie własnej wartości oraz godności i wywalczyć sobie niezależność. Osoby borykające się z problemem uzależnień mają szansę stanąć po swojej stronie i zerwać z nałogami. Możecie zwyciężyć pod warunkiem, że wzbudzicie w sobie determinację. Okazja pojawi się podczas pełni Księżyca w znaku Barana, pod wpływem której pozostaniecie w dniach 14-16 października, starajcie się jednak trzymać na wodzy emocje, bo będziecie zdolni do ekstremalnych zachowań.

Raki urodzone w drugiej dekadzie znaku powinny zachować szczególną ostrożność w dniach 15 – 23 października, ponieważ koniunkcja Marsa i Plutona w przeciwległym Koziorożcu wywołać może agresywne reakcje otoczenia, unikajcie większych skupisk ludzkich, ciemnych zaułków, samotnych wieczornych spacerów. Ostatnie dni miesiąca natomiast mogą narazić was na stratę pracy, jeśli w odpowiednim momencie nie powstrzymacie emocji.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *