Horoskop na marzec 2019 roku dla Raka

Do 20 marca Słońce, Neptun oraz Merkury w przyjaznym znaku Ryb pozwolą w pełni wyrazić się waszym uczuciom i przekonaniom, rozwiną empatię i wyobraźnię, miedzy 6 a 28 marca ufajcie bardziej swojej intuicji niż logicznym, rozumowym rozważaniom, ponieważ Merkury będzie się w tym czasie cofać, co nie sprzyja rozpoczynaniu przedsięwzięć i podejmowaniu ważnych życiowych decyzji. Powrót do porzuconych marzeń oraz pomysłów może się jednak okazać bardzo inspirujący, pod warunkiem, że teraz dokonacie korekty, a realizację zostawicie na później. Dla twórców miesiąc okaże się bardzo znaczący, możecie czerpać z nieograniczonej mocy wyobraźni, warto wrócić do pomysłów, które porzuciliście i nadać im nowy wyraz.

6 marca nów Księżyca w koniunkcji z Neptunem rozpocznie nowy kierunek w sprawach międzynarodowych, wpłynie na rozwój duchowy i rozwinie działalność artystyczną. Również 6 marca Uran, planeta innowacji i rewolucyjnych zmian opuści znak Barana i na kolejne 7 lat wkroczy do życzliwego Byka, co pozwoli rozwinąć nowe przyjaźnie i znajomości. Mars najpierw w sekstylu do Neptuna w Rybach, a następnie w trygonie do Saturna i wreszcie do Plutona w przeciwległym Koziorożcu, wywoła między 6 a 16 marca szereg perturbacji związanych z partnerstwem, zarówno osobistym, jak i biznesowym, macie szansę wykazać się asertywnością i konsekwencją, liczcie się jednak z koniecznością obrony swojej pozycji. Słońce w korzystnych aspektach pozwoli nawiązać kontakty z artystami, zaistnieć w środowiskach międzynarodowych lub naukowych. Warto postawić na przyjaźnie, nie zabraknie wokół was osób życzliwych, na których pomoc możecie liczyć w każdej sytuacji.

20 marca Słońce zmieni znak, opuści Ryby i wkroczy do znaku Barana, kierując waszą uwagę na sprawy zawodowe. Już następnego dnia nastąpi pełnia Księżyca w Wadze, pobudzając emocje i wywołując nerwowość wrażliwych Raków. Niektóre osoby mają szansę w pracy poznać osobę, z którą nawiążą przyjaźń, ale ta znajomość z czasem może przekształcić się w coś znacznie głębszego. Ostatni tydzień marca okaże się ekscytujący i obfitujący w niespodziewane wydarzenia.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *