Horoskop na marzec 2019 roku dla Panny

Słońce, przebywające do 20 marca w przeciwległym znaku Ryb, oraz Merkury, władca waszego znaku, skłonią was do zrewidowania kontaktów i znajomości, a także wszelkich relacji pod kątem ich przydatności. Nów Księżyca w koniunkcji z Neptunem, do którego dojdzie 6 marca, wywoła potrzebę szczerych rozmów, jednak tego samego dnia Merkury zacznie się cofać, a do biegu prostego wróci dopiero 28 marca, więc może się ostatecznie okazać, że wszystko, co usłyszycie w tych dniach na temat innych osób, jest wyssaną z palca historią lub zwykłym kłamstwem.

Również 6 marca Uran, planeta innowacji i niespodzianek, opuści znak Barana i na 7 najbliższych lat zagości w przyjaznym Byku, możecie się więc spodziewać głębokich przemian w dziedzinie własności zarówno finansowej, jak i intelektualnej. Zmianie ulegną też stosunki międzynarodowe, będziecie więcej podróżować i zdobywać wiedzę na temat innych krajów. Między 10 a 16 marca Słońce w sekstylu do Plutona i w kwadraturze do Jowisza zachęci do spekulacji oraz inwestycji w nieruchomości, jednak do niczego nie dojdzie, plany remontu też mogą spalić na panewce z powodu sprzeciwu partnera życiowego. Horoskop radzi unikania podejmowania życiowych decyzji w czasie retrogradacji Merkurego, zwłaszcza, kiedy tworzy koniunkcję ze Słońcem lub Neptunem. W razie różnicy zdań lub konfliktu jesteście na straconej pozycji, ponieważ Merkury w tym miejscu jest bardzo słaby, dlatego wszelkiego rodzaju negocjacje, ustalenia i umowy odłóżcie na inny termin. Jedynie 14 marca, kiedy Merkury znajdzie się „ w sercu” Słońca, niektóre rozmowy mogą nabrać większego znaczenia, a wasz punkt widzenia zostanie dostrzeżony i doceniony. Miedzy 15 a 17 Marsa, podczas sekstylu Merkurego do Marsa, wykażecie się wiedzą i elokwencją, nie dajcie się tylko odwieźć od tematu, bo zgubicie wątek i partner straci zainteresowanie.

20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do znaku Barana, następnego dnia dojdzie do pełni Księżyca w Wadze, trudno będzie się porozumieć, szczególnie w sprawach finansowych, co wywoła frustrację, poczucie zagubienia i zdenerwowanie. Ostatnia dekada miesiąca minie pod znakiem koniunkcji Merkurego do Neptuna, która uściśli się w dniach 23 – 25 marca, nasłuchacie się w tym czasie plotek, pomówień i niesprawdzonych wiadomości. Pozostańcie czujni i dajcie się oszukać.

Wolne Panny mogą zakochać się z dnia na dzień, kiedy między 26 a 29 marca Wenus w przeciwległych Rybach utworzy sekstyl z Uranam, to może być najbardziej ekscytujące i romantyczne wydarzenie, z jakim mieliście do czynienia, starajcie się jednak nie patrzeć na partnera przez pryzmat różowych okularów, nie wszystko jest takim, jakim się być wydaje.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *